MediaKing.pl

{NAV2} » Chłodnica Hardware Labs Black Ice GT STEALTH 240
Hardware Labs
Chłodnica Hardware Labs Black Ice GT STEALTH 240
  • Chłodnica Hardware Labs Black Ice GT STEALTH 240
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Chłodnica Hardware Labs Black Ice GT STEALTH 240{MICROFORMAT_END}
cena:
185,05 zł

Dostawa:
  
10,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Nowa chłodnica Black Ice stawia na bezkompromisową wysoką wydajność. W porównaniu ze starszymi modelami, przeprowadzono radykalną modyfikację rdzenia chłodnicy, wprowadzając technologie zwiększające dyssypację energii cieplnej oraz polepszające właściwości aerodynamiczne. Dzięki temu chłodnica Black Ice świetnie nadaje się dla zapalonych overclockerów, jak i fanów ciszy.

Chłodnica Black Ice GT Stealth przystosowana jest do współpracy ze wszystkimi dostępnymi na rynku wentylatorami o średnicy 120 milimetrów. Montaż jest uproszczony dzięki zastosowaniu gwintów metrycznych M4.

Zastosowano cieńsze o 45% miedziane blaszki. Taki zabieg pozwolił na dwukrotne zwiększenie gęstości występowania blaszek - przypada ich teraz 30 na jeden cal. Tak duża powierzchnia oddająca ciepło do otoczenia, w połączeniu z nową geometrią i ułożeniem blaszek, poprawiającą współczynnik przepływu powietrza, pozwoliły na 20% zwiększenie wydajności chłodnicy. Poprawa właściwości aerodynamicznych wpłynęła na zmniejszenie turbulencji powietrza opływającego blaszki. Ma to nie lada znaczenie, jeśli niewielka głośność układu chłodzącego jest dla nas priorytetem.

Chłodnica Black Ice pokryta jest wysokiej jakości czarnym lakierem proszkowym, nie pogarszającym właściwości termodynamicznych. Kroćce wkręcane są w nagwintowany otwór G 1/4".

Dane techniczne:
Typ: 2 x 120 mm
Materiał: Blaszki miedziane / przedsionki z mosiądzu
Wymiary: 277 x 133 x 29.6 mm
Sposób połączenia: 2 x G 1/4"
Mocowanie wentylatora: M4 (Obustronnie)
Waga: 645 g

Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}