MediaKing.pl

{NAV2} » Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 100S White
HanJung
Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 100S White
  • Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 100S White
  • Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 100S White
  • Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 100S White
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 100S White{MICROFORMAT_END}
cena:
110,72 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:7 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Odwieczny problem z jakim borykają się użytkownicy coraz to większej rzeszy komputerów przenośnych nareszcie odejdzie w zapomnienie. Koniec z przegrzewającymi się laptopami, dodatkowymi wydatkami na przegrzane elementy podzespołów. Rozwiązaniem jest Notebook Cooler HanJung Grip 100S w kolorze białym.

Wloty powietrza we większości komputerów przenośnych montowane są w stronę podłoża co uniemożliwia odpowiednią cyrkulacje i odprowadzenie nagrzanego powietrza na zewnątrz urządzenia. To przeważnie prowadzi do zwiększenia temperatury oraz głośniejszej pracy wentylatora a w późniejszym czasie odbija się na żywotności sprzętu. Aby obejść ten problem należy używać podkładek chłodzących do laptopów takich jak Notebook Cooler HanJung Grip 100S. Jest on umieszczany pomiędzy komputerem a powierzchnią na której w danym momencie się znajduje i gwarantuje optymalne chłodzenie poprzez użycie wentylatorów 200mm z możliwością regulacji obrotów.

Notebook Cooler HanJung Grip 100S wykonany jest z wysokiej jakości plastiku i posiada dwa porty USB 2.0 jeden z nich może być użyty jako zasilanie do laptopa natomiast drugi jako standardowy port USB. System siatek powoduje, że powietrze generowane z wentylatora jest w optymalnym stopniu wykorzystywane do chłodzenia. Zakres pracy z jaka wentylator może pracować oscyluje w granicach 600 do 800 obrotów na minutę co zapewnia skuteczne chłodzenie notebooka. HanJung Grip 100S to połączenie ergonomii oraz doskonałych pomysłów stosowanych w aerodynamice na potrzeby Twojego komputera.

Dane techniczne:
Wymiary: 384 x 312 x 54mm (szer. x dług. x wys.)
Kompatybilność z notebookami: od 12” do 17"
Materiał: Plastik
Kolor: Biały
Waga: 0,8 kg
Interfejs: USB 2.0 2szt.
Prędkość regulowana płynnie: Tak
Wymiary wentylatora: 200mm
Głośność: 17 - 20 dBA


Informacje o producencie:
HanJung Tech. została założona w Hongkongu w 2007 roku, jako firma produkująca części komputerowe dla wytwórców i producentów innych marek. Dalszy postęp technologiczny i wprowadzenie kolejnych produktów pozwoliły na wykształcenie własnej marki w Korei, w 2010 roku. Obecnie firma HanJung przyczynia się do rozwoju przemysłu komputerowego, tak w kraju pochodzenia, jak i na całym świecie. Agresywne inwestycje badawczo-rozwojowe stanowią podstawę do progresji i ciągłego wzmacniania swojej pozycji na światowych rynkach sprzętu komputerowego.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}