MediaKing.pl

{NAV2} » Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2 Black
HanJung
Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2 Black
  • Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2 Black
  • Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2 Black
  • Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2 Black
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Hub USB + Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2 Black{MICROFORMAT_END}
cena:
135,60 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:7 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Odwieczny problem z jakim borykają się użytkownicy coraz to większej rzeszy komputerów przenośnych nareszcie odejdzie w zapomnienie. Koniec z przegrzewającymi się laptopami, dodatkowymi wydatkami na przegrzane elementy podzespołów. Rozwiązaniem jest Notebook HanJung Grip 110 U2 w kolorze czarnym.

Wloty powietrza we większości komputerów przenośnych montowane są w stronę podłoża co uniemożliwia odpowiednią cyrkulacje i odprowadzenie nagrzanego powietrza na zewnątrz urządzenia. To przeważnie prowadzi do zwiększenia temperatury oraz głośniejszej pracy wentylatora a w późniejszym czasie odbija się na żywotności sprzętu. Aby obejść ten problem należy używać podkładek chłodzących do laptopów takich jak Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2. Jest on umieszczany pomiędzy komputerem a powierzchnią na której w danym momencie się znajduje i gwarantuje optymalne chłodzenie poprzez użycie wentylatorów 200mm z możliwością regulacji obrotów.

Notebook Cooler HanJung Grip 110 U2 wykonany jest z wysokiej jakości plastiku oraz aluminium, dzięki zastosowaniu takiej powierzchni ten model znacznie szybciej odprowadza ciepło. Posiada cztery porty USB 2.0 jeden z nich może być użyty jako zasilanie do laptopa natomiast pozostałe jako standardowe porty USB. System siatek powoduje ze powietrze generowane z wentylatora jest w optymalnym stopniu wykorzystywane do chłodzenia. Zakres pracy z jaką wentylator może pracować oscyluje w granicach 600 do 800 obrotów na minutę co zapewnia skuteczne chłodzenie notebooka. Do tego modelu można również podłączyć oddzielne zasilanie. Standardowo w wyposażeniu nie znajduje się zasilacz. HanJung Grip 110 U2 to połączenie ergonomii oraz doskonałych pomysłów stosowanych w aerodynamice na potrzeby Twojego komputera.

Dane techniczne:
Wymiary: 384 x 312 x 54mm (szer. x dług. x wys.)
Kompatybilność z notebookami: od 12” do 17"
Materiał: Plastik,Aluminium
Kolor: Czarny
Waga: 0,8 kg
Interfejs: USB 2.0 4szt.
Prędkość regulowana płynnie: Tak
Wymiary wentylatora: 200mm
Głośność: 17 - 20 dBA

Informacje o producencie:
HanJung Tech. została założona w Hongkongu w 2007 roku, jako firma produkująca części komputerowe dla wytwórców i producentów innych marek. Dalszy postęp technologiczny i wprowadzenie kolejnych produktów pozwoliły na wykształcenie własnej marki w Korei, w 2010 roku. Obecnie firma HanJung przyczynia się do rozwoju przemysłu komputerowego, tak w kraju pochodzenia, jak i na całym świecie. Agresywne inwestycje badawczo-rozwojowe stanowią podstawę do progresji i ciągłego wzmacniania swojej pozycji na światowych rynkach sprzętu komputerowego.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}