MediaKing.pl

{NAV2} » Antec Veris Basic 3.5" + Pilot
Antec
Antec Veris Basic 3.5" + Pilot
  • Antec Veris Basic 3.5" + Pilot
  • Antec Veris Basic 3.5" + Pilot
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Antec Veris Basic 3.5" + Pilot{MICROFORMAT_END}
cena:
106,17 zł

Dostawa:
  
10,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Rodzina Multimedia Station firmy Antec to kompletne rozwiązanie dla entuzjastów multimediów i komputerów typu HTPC (Home Theater PC).

Stylowy odbiornik podczerwieni, pilot zdalnej kontroli oraz oprogramowanie iMEDIAN firmy iMON do zarządzania plikami multimedialnymi i ich odtwarzania. Oprogramowanie to w pełni wspomaga wideo o rozdzielczości 1080p i jest kompatybilne z Windows MCE, wszystkimi wersjami Windowsa Vista oraz XP. Multimedia Station zapewnia sprzęt i oprogramowanie aby zamienić Twój komputer w centrum rozrywki za pomocą jednego, prostego w użyciu i instalacji zestawu.

Zestaw Veris Basic zawiera kompaktowego pilota, który pozwala użytkownikowi na zarządzanie plikami i danymi, ich odtwarzanie oraz zmianę ustawień. Odbiornik IR montowany jest w 3,5" kieszeń obudowy, może być włączony za pomocą pilota lub przy starcie komputera. Oprogramowanie iMEDIAN dostarczone z Veris Basic pozwala na odtwarzanie większości formatów plików multimedialnych dzięki wbudowanym kodekom. Posiada prosty i intuicyjny interfejs graficzny.

Dane techniczne:

- Wymiary: 100 x 25 x 90 mm
- Połączenie: USB (wewn./zewn.)
- Oprogramowanie: iMON iMEDIAN HD

W zestawie:
- Odbiornik podczerwieni 3,5" Veris Basic
- Wewnętrzne adaptery USB oraz ATX
- Pilot
- Instrukcja obsługi
- Płyta instalacyjna
Informacje o producencie:
Założona w 1986 roku w Kalifornii, firma Antec uznawana jest za pioniera w branży wysokiej jakości podzespołów komputerowych i akcesoriów do gier oraz modyfikacji komputerów. Antec utrzymuje pozycję lidera na rynku międzynarodowym. Jest dostawcą cichych, wydajnych i innowacyjnych produktów. Antec, to znakomite obudowy komputerowe, obudowy media center, zasilacze oraz akcesoria do chłodzenia. W 2010 roku sprzedaż produktów Antec'a na całym świecie przekroczyła 200 milionów dolarów i coraz bardziej rośnie. Swego czasu firma zabłysnęła i przyciągneła uwagę mediów i końcowych użytkowników tworząc otwartą obudowę komputerową typu Skeleton. Najlepiej sprzedającym się modelem firmy Antec jest obudowa Three Hundred, na początku skierowana dla graczy okazała się wielkim hitem eksportowym i do dzisiaj jest jedną z najlepiej sprzedających się obudów typu Midi Tower, szczególnie lubianą przez osoby i firmy składające komputery, z powodu bardzo dobrego przepływu powietrza, a przy okazji przez to dłuższej żywotności sprzętu w tej obudowie. Firma Antec produkuje także własne zestawy chłodzenia wodnego do komputerów, które nie trzeba godzinami składać i kombinować jak podłączyć, tylko wystarczy zamontować na procesor, jak zwykłe chłodzenie, podłączyć do kontaktu i gotowe. W dziale obudów i zasilaczy firmy ta jest jednym z liderów jeśli chodzi o ilość pochlebnych recenzji w sieci i zdecydowanie jako sklep Madtech.pl możemy polecić ich produkty bez mrugnięcia okiem.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}