MediaKing.pl

{NAV2} » Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
Zalman
Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
  • Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
  • Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
  • Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
  • Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
  • Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
  • Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED{MICROFORMAT_END}
cena:
126,00 zł

Dostawa:
  
10,00 zł
Dostępność:7 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Optymalnie zaprojektowane ułożenie aluminiowych blaszek, które rozpraszają ciepło szybko i skutecznie. Dla zwiększenia wydajności zastosowano trzy rurki cieplne, uformowane w kształt litery U. To nie koniec literowych fantazji. Radiator (co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka) jest zbudowany w kształcie litery V. Ma to zwiększać przepływ powietrza oraz zmniejszyć turbulencje powietrza. Nowy cooler nosi nazwę Zalman CNPS7X LED.

Chłodzenie procesora Zalman CNPS7X LED zaprojektowano zgodnie z architekturą DTH (Direct Touch Heatpipe), której założeniem jest, aby rurki cieplne dotykały bezpośrednio rdzenia procesora. Przyspiesza to transfer ciepła do radiatora, a tym samym procesor jest szybciej i skuteczniej schłodzony. Zmiany dosięgły również rurek cieplnych. W coolerze Zalman CNPS7X LED mają one budowę, która zapewnia wzrost wydajności przewodności cieplnej aż o 50% względem produktów innych producentów.

Wentylator o średnicy 92 milimetrów jest podświetlany niebieskimi diodami LED. Ultracicha jednostka wydziela hałas na poziomie zaledwie 20 dB!

Zalman CNPS7X LED jest kompatybilny z procesorami, wyposażonymi w podstawki: Intel 1155, 1156, 1366, 775 oraz AMD AM2, AM2+ oraz AM3. W pudełku, oprócz zestawu montażowego, znajdziemy pastę termoprzewodzącą Zalman ZM-STG2.

Dane techniczne:
Wymiary: 90 x 127 x 135 mm
Waga: 360 g
Materiały: Miedź, aluminium
Prędkość obrotowa: 1250 – 1950 obr./min.
Głośność: 17 - 25 dBA
Zasilanie: 12 V
Sterowanie: PWMInformacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}