MediaKing.pl

{NAV2} » Notebook Cooler Zalman ZM-NC3000S
Zalman
Notebook Cooler Zalman ZM-NC3000S
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC3000S
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC3000S
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC3000S
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC3000S
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Notebook Cooler Zalman ZM-NC3000S{MICROFORMAT_END}
cena:
179,09 zł

Dostawa:
  
10,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Firma Zalman produkuje chłodzenie do procesorów, kart graficznych, pamięci i dysków komputerów stacjonarnych od wielu lat i ma w tym doświadczenie, którego nie powstydził by się Microsoft czy IBM. Pikanterii dodaje fakt, że firma Zalman jest firmą Koreańską, gdzie mają fioła na punkcie jakości sprzętu i nowych technologii.

Zalman NC3000S możemy spokojnie polecić każdemu posiadaczowi laptopa, który się przegrzewa. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Jak nie będziesz chłodzić laptopa, to się przegrzeje, a wtedy koszty naprawy, szczególnie po gwarancji może wynieść więcej niż koszt samego laptopa.

Chłodzenie do notebooka, to dzisiaj podstawa dla każdego który chce szanować swój sprzęt, inaczej równie dobrze możesz już swojego laptopa wsadzić do piekarnika. Na to samo prędzej czy później wyjdzie.

Podstawkę chłodzącą Zalman ZM-NC3000S cechuje elegancki design oraz przemyślana konstrukcja wewnętrzna. Zastosowano w niej nie tylko wysokiej klasy aluminium, ale również tworzywo ABS. Kąt nachylenia może być ustawiony wg. własnych preferencji.

A dodatkowo podstawka Zalman ZM-NC3000S wyposażona jest w 1 portowy hub USB 2.0. Pozwala to podłączyć więcej sprzętu do twojego laptopa, jak myszkę, dodatkowe pendrivy, dodatkowe dyski przenośne, czytnik kart pamięci, głośniki, klawiaturę bezprzewodową z odbiornikiem na usb czy nawet tuner telewizyjny aby zgrać sobie na laptopa mecz w TV jak Ciebie nie będzie w domu.

Konstrukcja podstawki Zalman ZM-NC3000S pozwoliła na zwiększenie powierzchni, która chłodzi wnętrze laptopa. Specjalna nakładka z anodyzowanego na czarno aluminium posiada aż 1300 niewielkich otworów. Głównym aktorem jest tutaj wentylator o średnicy 220 milimetrów!

Wolnoobrotowa jednostka przyczynia się do redukcji hałasu i dostarcza olbrzymią ilość chłodnego powietrza. Prędkość może być płynnie regulowana. Sklep MediaKing.pl przetestował podstawkę Zalman ZM-NC3000S. Wynik? Więcej niż wyśmienity! Mamy w biurze kilka laptopów i nie martwimy się o tak cenne dla nas dane.

Informacje dodatkowe:
- Nazwa producenta: ZM-NC3000S Black, NC3000S Czarny
- Materiał: Aluminium i plastik
- Wymiary całkowite: 365 x 400 x 60 mm
- Wentylator: 22 cm (220 mm)
- Głośność: 17 - 23 dBA
- Płynna regulacja prędkości wentylatora
- Interfejs: USB2.0 x2
- Zasilanie: z portu USB
- Waga: 1200 g
- Kompatybilność z laptopami, netbookami i notebookami: od 8” do 17”
- Regulacja nachylenia
- Wbudowany hub USB: 3 gniazda

Informacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}