MediaKing.pl

{NAV2} » Notebook Cooler Zalman ZM-NC1000B - czarny
Zalman
Notebook Cooler Zalman ZM-NC1000B - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC1000B - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC1000B - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC1000B - czarny
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Notebook Cooler Zalman ZM-NC1000B - czarny{MICROFORMAT_END}
cena:
128,94 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:2 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Dobrze wiemy, że chłodzenie laptopa to jedna z podstawowych funkcji wspomagających jego poprawą pracę. Zalman NC-1000 to jeden z najlepszych produktów tego typu na rynku. Posiada 679 otworów wentylacyjnych, które pozwalają na skuteczne odprowadzanie ciepłego powietrza wytwarzanego podczas pracy notebooka. Ma zamontowane ultra ciche wentylatory z możliwością regulacji obrotów.

Kolejnym atutem są wbudowane dodatkowe porty USB, jeden używamy do podłączenia wiatraków, a drugi jest do naszej dyspozycji. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium, ma stylowy design i doskonale komponuje się z wysokiej klasy laptopami. Gumowe podkładki antypoślizgowe pozwalają na stabilne utrzymanie laptopa.

Dane techniczne:
- kod producenta: ZM-NC1000B
- kolor: czarny
- liczba wentylatorów: 2 szt
- maks. głośność: 25,5 dB
- materiał: Aluminium/Plastik
- maks. obroty na minutę: 1500 obr/min
- podświetlenie: brak
- przeznaczenie: notebooki do 15"
- regulator obrotów: tak
- rodzaj łożysk: kulkowe
- średnica wentylatora: 70mm
- typ połączenia: USB 2.0
- waga: 1195g
- wymiary (wys. x szer. x gł.): 308x 330x 40mm
- gwarancja: 24 miesiące

Informacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}