MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Wireless
Creative
Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Wireless
  • Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Wireless
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Wireless{MICROFORMAT_END}
cena:
359,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Karta dźwiękowa Creative ExpressCard Sound Blaster X-Fi Notebook zmieni twój przenośny komputer PC w system muzyczny. X-Fi Crystalizer przywraca szczegółowość i dźwięczność skompresowanej muzyce MP3 i filmowym ścieżkom dźwiękowym, a X-Fi CMSS-3D Headphone tworzy niewiarygodny dźwięk przestrzenny w słuchawkach podczas oglądania filmów z dźwiękiem Dolby i DTS za pośrednictwem programu PowerDVD (do bezpłatnego ściągnięcia). Do tego ultra-realistyczne efekty EAX w grach. Kompaktowa konstrukcja, bezprzewodowe działanie i kompatybilność z najnowszymi notebookami - wystarczy dodać opcjonalne odbiorniki Creative Wireless Receiver aby strumieniowo przesyłać muzykę do oddalonych głośników w całym domuTechnologia Sound Blaster X-Fi w formacie ExpressCard dla notebooków PC.
Technologia X-Fi poprawia brzmienie skompresowanej muzyce w plikach MP3 i podwyższa standard dźwięku do przestrzennego Xtreme Fidelity.
Zmienia notebook w osobiste kino z programem PowerDVD (do bezpłatnego ściągnięcia), uzupełniając go o niewiarygodny dźwięk przestrzenny X-Fi w słuchawkach, w filmach z dźwiękiem Dolby, DTS, DivX, oraz w filmach ściąganych z Internetu.
Obsługuje EAX 4.0 i OpenAL, zapewniając super-realistyczny dźwięk przestrzenny w grach poprzez słuchawki, oraz program Creative ALchemy maksymalizujący parametry dźwięku w starszych grach w systemie Windows Vista.
Strumieniowo przesyła audio do zestawu hi-fi lub oddalonych głośników za pośrednictwem opcjonalnych odbiorników Creative Wireless Receiver.
Obsługuje nowy format ExpressCard 34mm, kompatybilny z najszerszą gamą najnowszych notebooków

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
producent układu: Creative ,
interfejs: ExpressCard ,
model układu: X-Fi ,
próbkowanie: 24 bit ,
częst. próbkowania: 48 kHz ,
ilość obsługiwanych głośników: 2 szt. ,
rodzaj wyjść/wejść: wyjście słuchawkowe , wejście mikrofonowe ,
obsługiwane standardy: OpenAL , EAX Advanced HD 4.0 , DTS® Connect Technologies , Dolby® Digital ,
dodatkowe informacje: Transmisja bezprzewodowa - do 30m w paśmie 2.4 GHz ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}