MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio OEM (PCI Express)
Creative
Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio OEM (PCI Express)
  • Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio OEM (PCI Express)
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio OEM (PCI Express){MICROFORMAT_END}
cena:
199,90 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Twój komputer PC wyposażony w złącze PCI Express może brzmieć jeszcze lepiej! Wykorzystaj w swoim nowym komputerze PC wielokrotnie nagradzaną technologię dźwięku - X-FI Xtreme Fidelity! Karta Creative Sound Blaster X-FI Xtreme Audio OEM PCI Express przekształca muzykę zapisaną w formacie MP3 i filmowe ścieżki dźwiękowe w niezwykły dźwięk przestrzenny w słuchawkach i głośnikach stereofonicznych. X-Fi Crystalizer przywraca szczegółowość brzmienia utraconą podczas kompresji plików do formatu MP3 i DivX. Z kolei technologia X-Fi CMSS-3D pozwala uzyskać dźwięk przestrzenny, także w grach - wykorzystując OpenAL oraz EAX. Karta jest doskonałym dodatkiem do komputerów PC wyposażonych w złącza PCI Express. Jest zgodna z systemem Windows Vista i oferuje całą gamę złącz, w tym wejście i wyjście optyczne.
Karta jest w pełni zgodna z systemem Windows Vista i złączem PCI Express.
24-bitowy Crystalizer X-Fi poprawia brzmienie wszystkich źródeł dźwięku, w tym plików MP3/WMA, strumieniowej transmisji dźwięku i filmów, dźwięku telewizyjnego i radiowego oraz filmów w formacie DivX i DVD.
Funkcja X-Fi CMSS-3D Surround przetwarza sygnał audio na dźwięk przestrzenny w standardzie 5.1 lub 7.1. Dzięki X-Fi CMSS-3D można uzyskać efekt przestrzenny nawet w stereofonicznych słuchawkach.
Współpracuje z oprogramowaniem Cyberlink PowerDVD (z dekodowaniem DTS i Dolby Digital-EX) do pobrania bezpłatnie z witryny internetowej. Karta zgodna z technologiami OpenAL oraz EAX 4.0 wykorzystywanymi w grach.
Łatwa w obsłudze Konsola ułatwia instalację i sterowanie.
Wszechstronny zestaw łącz, w tym zintegrowane wejście i wyjście optyczne.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
producent układu: Creative ,
interfejs: PCI-Express ,
model układu: X-Fi ,
próbkowanie: 24 bit ,
częst. próbkowania: 96 kHz ,
ilość obsługiwanych głośników: 8 szt. ,
rodzaj wyjść/wejść: wyjście słuchawkowe , wyjście S/PDIF optyczne , wyjście line-out , wejście S/PDIF optyczne , wejście mikrofonowe , wejście line-in ,
obsługiwane standardy: X-Fi CMSS-3D Surround , Universal Audio Architecture , OpenAL , EAX Advanced HD 4.0 ,
dodatkowe informacje: wersja OEM ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}