MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Sound Blaster Audigy SE OEM
Creative
Creative Sound Blaster Audigy SE OEM
  • Creative Sound Blaster Audigy SE OEM
  • Creative Sound Blaster Audigy SE OEM
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Sound Blaster Audigy SE OEM{MICROFORMAT_END}
cena:
99,90 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Legendarna jakość, wydajność i atrakcyjna cena kart Sound Blaster.
Sound Blaster Audigy SE pozwala podnieść jakość dźwięku do standardu 7.1. Dzięki doskonałym parametrom, w tym nagrywaniu przy 24-bit/96kHz, odstępowi sygnału od szumu 100 dB oraz cyfrowemu wyjściu, znakomicie nadaje się do odtwarzania dźwięku przestrzennego w muzyce i filmach. Technologia EAX ADVANCED HD 3.0 gwarantuje wysoki realizm dźwięku 3D w grach. Dołączone oprogramowanie Creative Media Source jest wszechstronnym narzędziem do tworzenia plików MP3, zarządzania kolekcjami muzycznymi, dodawania efektów i nagrywania płyt z kompilacjami utworów.
Dźwięk przestrzenny 7.1
Częstotliwość próbkowania 24-bit/96kHz
Odstęp sygnału od szumu 100 dB
Wszechstronne oprogramowanie Creative Media Source w komplecie
Technologia EAX ADVANCED HD 3.0 podnosi jakość dźwięku w grach
Technologia CMSS przetwarza sygnał stereo na dźwięk przestrzenny 7.1
Dane techniczne
24-bitowa analogowo-cyfrowa konwersja źródeł analogowych przy częstotliwości próbkowania 96 kHz
24-bitowa cyfrowo-analogowa konwersja źródeł cyfrowych przy częstotliwości próbkowania 96 kHz do analogowych głośników 7.1
Częstotliwości próbkowania przy nagrywaniu (16 i 24-bit): 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 i 96 kHz
Wyjście SPDIF o jakości do 24-bit. Programowalna częstotliwość próbkowania 44.1, 48 lub 96 kHz
64-głosowa polifonia z obsługą wielu barw
128 instrumentów i 10 zestawów perkusyjnych
Bank SoundFont o pojemności 2 MB lub 4 MB

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
producent układu: Creative ,
interfejs: PCI ,
model układu: Audigy ,
próbkowanie: 24 bit ,
częst. próbkowania: 96 kHz ,
odstęp sygnału od szumu: 100 dB ,
ilość obsługiwanych głośników: 8 szt. ,
rodzaj wyjść/wejść: wyjścia na głośniki , wewn. wejście stereo AUX , wejście line-in ,
dekoder Dolby Digital 5.1: tak ,
oprogramowanie: Creative MediaSource ,
obsługiwane standardy: EAX Advanced HD 3.0 ,
dodatkowe informacje: technologia CMSS 3D ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}