MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Headset HS-400
Creative
Creative Headset HS-400
  • Creative Headset HS-400
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Headset HS-400{MICROFORMAT_END}
cena:
74,89 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Wielozadaniowość, jakość i wygoda.
Zestaw słuchawkowy HS-400 z mikrofonem, redukującym szumy, to idealny wybór do gier i aplikacji głosowych. Słuchawki zapewniają w grach doskonały dźwięk i niezwykle realistyczne brzmienie. Zaawansowany mikrofon, który automatycznie redukuje szumy tła docenią użytkownicy telefonii internetowej lub komunikatorów internetowych. Jego obrotowa konstrukcja ułatwia wygodne korzystanie a w razie potrzeby może być łatwo odczepiony. Lekkie i wygodne konstrukcja pozwala na wielogodzinne słuchanie bez zmęczenia. HS-400 łączą styl, funkcjonalność i jakość.
Mikrofon może być odczepiony podczas grania i słuchania muzyki. Wygodne korzystanie z mikrofonu dzięki obrotowej konstrukcji. 30 mm membrany z magnesami neodymowymi zapewniają świetny dźwięk. Kabel z miedzi beztlenowej oferują lepsze pasmo przenoszenia. Złocone wtyczki stereo gwarantują jakość i trwałość połączeń. Stylowy kształt i wygoda podczas wielu godzin użytkowania.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 1 rok
komunikacja z komputerem: przewodowa ,
długość przewodu: 2.5 m ,
złącze: mini jack 3,5mm ,
średnica głośnika: 30 mm ,
pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz ,
dynamika głośników: 110 dB ,
impedancja głośników: 32 Ohm ,
mikrofon: tak , reduktor szumów
pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 15 000 Hz ,
czułość mikrofonu: 47 dB ,
waga: 90 g ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}