MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha
Creative
Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha
  • Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha
  • Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha{MICROFORMAT_END}
cena:
159,90 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Ciesz się niespotykanej dotąd jakości dzwiękiem 3D w grach komputerowych dzięki zestawowi słuchawkowemu dla graczy Dual Mode Sound Blaster Tactic3D Alpha. Optymalnie dobrane czterdziestomilimetrowe przetworniki w połączeniu z technologią THX TruStudio sprawią, ze zwykle słuchanie muzyki stanie się niesamowitym przeżyciem. Oprogramowanie obsługujace ekran dotykowy oraz ustawienia Tactic Profiles pozwalają na zapisywanie i udostępnianie ulubionych konfiguracji - włącznie z ustawieniami dźwięku przestrzennego w słuchawkach dzięki technologii THX TruStudio Pro Surround oraz funkcji modyfikacji głosu VoiceFX. Tryb Dual Mode pozwala podłączyć zestaw do gniazda mini jack w komputerze PC bądź Mac lub skorzystać z adaptera Dual Mode USB i cieszyć się pełnią możliwości technologii TruStudio Pro.
Dual Mode - wybór miedzy połączeniem analogowym lub przez USB! Możliwość bezpośredniego podłączenia za pomocą wtyków mini jack 3,5 mm do karty Sound Blaster, wbudowanej karty dźwiękowej lub odtwarzacza MP3, a także wykorzystania adaptera THX TruStudio Pro Dual Mode USB Adapter i podłączenia do komputera PC lub Mac za pośrednictwem złącza USB. Dźwięk w technologii THX TruStudio Pro Surround sprawia, ze znajdujesz się pośrodku wydarzeń. Dokładnie zlokalizujesz kierunek, z którego dochodzą dźwięki - z przodu, z tylu, z góry lub z dołu. Wrażenie w pełni przestrzennego dźwięku i efektów dźwiękowych 3D jest możliwe tylko dzięki technologii THX TruStudio Pro Surround. Konfigurowalny interfejs sterownika TacticControl w polączeniu z technologia Live!Touch obslugujaca ekrany dotykowe w systemie Windows 7 zagwarantuje Ci pełną kontrole nad wszystkimi funkcjami pakietu THX TruStudio Pro, graficznym korektorem dźwięku oraz możliwościami VoiceFX. Możliwe jest także eksportowanie profili ustawień dźwięku TacticProfile (dostosowanych do Sound Blaster Tactic3D Alpha) i udostępnianie ich innym graczom. Dołączono profile TacticProfile znanych na całym świecie graczy: Fatal1ty, CompLexity, Team Dignitas. Dzięki technologii VoiceFX możesz zmieniać swój głos, modyfikując go w zależności od postaci, w która się wcielasz. Oprogramowanie Creative ALchemy pozwoli Ci natomiast odtworzyć w systemie Windows 7 dzwięk przestrzenny w grach przeznaczonych dla systemu Windows XP. Kompatybilność z komunikatorami Skype, Windows Live AIM, Yahoo Messenger

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 1 rok
komunikacja z komputerem: przewodowa ,
typ głośnika: magnes neodymowy ,
średnica głośnika: 40 mm ,
pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz ,
dynamika głośników: 100 dB ,
impedancja głośników: 32 Ohm ,
regulacja głośności: tak ,
mikrofon: tak ,
typ mikrofonu: Kondensator z technologią redukcji szumów ,
pasmo przenoszenia mikrofonu: 80 - 14 000 Hz ,
czułość mikrofonu: -41 dB ,
impedancja mikrofonu: 2200 Ohm ,
kolor: czarny ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}