MediaKing.pl

{NAV2} » Creative EP-730i
Creative
Creative EP-730i
  • Creative EP-730i
  • Creative EP-730i
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative EP-730i{MICROFORMAT_END}
cena:
139,90 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Ciesz się odtwarzaniem muzyki w najwyższej jakości z własnego laptopa, iPhonea, iPada lub innych urządzeń. Powszechne korzystanie z laptopów i telefonów komórkowych nie jest obecnie zjawiskiem nadzwyczajnym. Czy posiadanie zestawu słuchawkowego kompatybilnego z obydwoma urządzeniami nie byłoby więc wygodne? Zestaw słuchawek dousznych Creative HS-730i jest tym, czego szukasz. Zestaw ten, zawierający adaptery słuchawkowe Nokia 3,5 i 2,5 mm oraz adapter PC, doskonale nadaje się do odtwarzania muzyki z telefonów komórkowych oraz do prowadzenia rozmów przez Internet. Jest kompatybilny z iPhonem, iPadem i MacBookiem. Zestaw HS-730i zawiera także silikonowe wkładki zapewniające doskonałe tłumienie dźwięków otoczenia oraz perfekcyjne brzmienie.
Doskonałe tłumienie dźwięków zewnętrznych - kształt słuchawek dousznych redukuje odgłosy tła, zapewniając nadzwyczajne brzmienie basu oraz wysoką jakość muzyki odtwarzanej z Twojego iPhone'a, iPada oraz telefonów muzycznych Nokia.
Wygoda dla Twoich uszu - dopasuj model najodpowiedniejszy dla Ciebie. Wybierz jeden z trzech rozmiarów miękkich silikonowych wkładek dostępnych w zestawie HS-730i.
Opcja odtwarzania muzyki oraz wykonywania i odbierania połączeń po jednym kliknięciu* - za pomocą jednego kliknięcia, inteligentny wielofunkcyjny mikrofon wstrzyma, wznowi lub odtworzy kolejny plik audio w Twoim iPhonie.
Adaptery słuchawkowe Nokia 3,5 i 2,5 mm - nie martw się, jeśli cała Twoja kolekcja nagrań jest zapisana w telefonie Nokia. Zestaw HS-730i zawiera adaptery 3,5 i 2,5 mm, kompatybilne z wieloma modelami telefonów muzycznych Nokia. W celu zapoznania się z pełną listą odwiedź następującą stronę: creative.com/mobile.
Adapter PC do Twojego netbooka i laptopa - znajdujący się w zestawie adapter PC umożliwia wykorzystywanie zestawu w połączeniu z aplikacjami VoIP - Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk lub AOL AIM - na pulpicie Twojego komputera stacjonarnego, laptopa i komputera typu Mac.
*Sterowanie odtwarzaniem muzyki na mikrofonie przetestowano tylko z wszystkimi urządzeniami iPhone firmy Apple. Funkcja ta może nie działać w przypadku innych telefonów komórkowych, netbooków, komputerów stacjonarnych, laptopów i MacBooków.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
długość przewodu: 1.2 m ,
złącze: kabel z adapterem PC | kabel z adapterem Nokia 3,5 mm | kabel z adapterem Nokia 2,5 mm ,
moc maksymalna: 106 mW ,
pasmo przenoszenia: 6 - 23 000 Hz ,
impedancja głośników: 16 Ohm ,
mikrofon: tak ,
impedancja mikrofonu: 2200 Ohm ,
kolor: czarno-srebrny ,
waga: 11 g ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}