MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Sound Blaster Recon 3D Omega Wireless
Creative
Creative Sound Blaster Recon 3D Omega Wireless
  • Creative Sound Blaster Recon 3D Omega Wireless
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Sound Blaster Recon 3D Omega Wireless{MICROFORMAT_END}
cena:
799,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Wyposażony w rewolucyjny czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu Sound Core3D bezprzewodowy zestaw audio Sound Blaster Recon3D Omega otwiera nową epokę dźwięku w grach komputerowych, oferując wyjątkowe przetwarzanie dźwięku dostępne wcześniej tylko w wewnętrznych kartach dźwiękowych dla komputerów PC teraz jakość tę zapewnia stylowy, bezprzewodowy zestaw audio do gier komputerowych na konsole Xbox 360, Playstation 3 oraz komputery PC lub Mac. Technologie THX Surround, THX Crystalizer i inne technologie THX zapewniające przyspieszenie sprzętowe poprawiają jakość dźwięku w grach komputerowych, oferując standard dużo wyższy niż systemy dźwiękowe 5.1 i 7.1. Kiedy usłyszysz dźwięk, jaki oferuje zestaw audio wyposażony w procesor Sound Core3D, już nigdy nie będziesz chciał korzystać z rozwiązania, z którego korzystałeś wcześniej. Dołącz do grona 400 milionów użytkowników rozwiązań Sound Blaster i przygotuj się na spotkanie z legendarną jakością dźwięku w grach komputerowych.
Wyposażony w rewolucyjny czterordzeniowy procesor dźwięku Sound Core3D nowatorski czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu Sound Core3D to pierwsze w historii zewnętrzne urządzenie USB posiadające wszystkie zalety tradycyjnej karty dźwiękowej. Niezależnie od tego, jaki sprzęt wykorzystujesz podczas grania, już teraz możesz doświadczyć legendarnego dźwięku technologii Sound Blaster.
Technologie THX TruStudio Pro zapewniające przyspieszenie sprzętowe technologie dźwiękowe THX TruStudio Pro zapewniają niespotykany dotąd poziom realizmu i niesamowite efekty przestrzenne, sprawiając wrażenie otaczania użytkownika przez wirtualne głośniki, przewyższając parametry dla rozwiązań 5.1 lub 7.1.
Międzyplatformowy zestaw do gier wyposażony w dekodowanie sprzętowe Dolby Digital pozwala przekształcić dowolny dźwięk stereo lub Dolby Digital 5.1 w wysokiej jakości dźwięk surround THX dla Twojej konsoli Xbox 360, Playstation 3, komputera PC lub Mac.
Bezprzewodowy zestaw do gier komputerowych Tactic Link ze słuchawkami technologia bezprzewodowa TacticLink bez kompresji zapewnia przesyłanie dźwięku bez opóźnień i przestojów z Twojej konsoli Xbox 360, PlayStation 3, komputera PC bądź Mac.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 1 rok
komunikacja z komputerem: bezprzewodowa ,
złącze: zasilanie poprzez USB ,
typ głośnika: magnes neodymowy ,
średnica głośnika: 50 mm ,
pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz ,
dynamika głośników: 102 dB ,
impedancja głośników: 32 Ohm ,
regulacja głośności: tak ,
mikrofon: tak ,
typ mikrofonu: kondensator z technologią redukcji szumów ,
pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 6 500 Hz ,
czułość mikrofonu: -40 dB ,
impedancja mikrofonu: 2200 Ohm ,
kolor: czarno-niebieski ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}