MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Sound Blaster Tactic 3D Wrath Wireless
Creative
Creative Sound Blaster Tactic 3D Wrath Wireless
  • Creative Sound Blaster Tactic 3D Wrath Wireless
  • Creative Sound Blaster Tactic 3D Wrath Wireless
  • Creative Sound Blaster Tactic 3D Wrath Wireless
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Sound Blaster Tactic 3D Wrath Wireless{MICROFORMAT_END}
cena:
499,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Bezprzewodowy zestaw audio dla graczy Bezprzewodowe technologie Sound Blaster oraz THX TruStudio Pro uwolnią moc dźwięku Twojego komputera PC bądź Mac. Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic3D Wrath Wireless łączy w sobie legendarną jakość dźwięku technologii Sound Blaster z wyjątkowo poręczną konstrukcją z doskonałymi muszlami, solidnymi pięćdziesięciomilimetrowymi przetwornikami Full Spectrum, odłączalnym mikrofonem, regulatorem głośności i wyłącznikiem mikrofonu. Zastosowana technologia bezprzewodowa bez kompresji zapewnia uzyskanie na komputerze PC bądź Mac dźwięku o najwyższej jakości gwarantowany przez technologię THX TruStudio Pro. Kup zestaw słuchawkowy i już dziś zacznij grać, ciesząc się legendarną jakością dźwięku Sound Blaster!
Dla komputerów PC i Mac: THX TruStudio Pro technologie dźwiękowe THX TruStudio Pro dla komputerów PC i Mac wykraczają poza standard 5.1 i 7.1 i oferują niespotykany dotąd poziom realizmu i niesamowite efekty przestrzenne, sprawiając wrażenie otaczania użytkownika przez wirtualne głośniki.
Bezprzewodowe rozwiązania dźwiękowe dla graczy technologia bezprzewodowa bez kompresji zapewnia przesyłanie dźwięku bez opóźnień na Twój komputer PC bądź Mac.
Pięćdziesięciomilimetrowe przetworniki Full Spectrum duża moc, dźwięk w grach komputerowych bez ograniczeń. Silne basy i efektowne wysokie dźwięki doświadcz najwyższej jakości, jaką oferują Ci twórcy gier.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 1 rok
komunikacja z komputerem: bezprzewodowa ,
złącze: USB ,
typ głośnika: magnes neodymowy ,
średnica głośnika: 50 mm ,
pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz ,
dynamika głośników: 102 dB ,
impedancja głośników: 40 Ohm ,
mikrofon: tak ,
typ mikrofonu: kondensator z technologią redukcji szumów ,
pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 7 000 Hz ,
czułość mikrofonu: -40 dB ,
impedancja mikrofonu: 2200 Ohm ,
kolor: czarno-czerwony ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}