MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Inspire T3130 2.1 retail
Creative
Creative Inspire T3130 2.1 retail
  • Creative Inspire T3130 2.1 retail
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Inspire T3130 2.1 retail{MICROFORMAT_END}
cena:
149,90 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Doskonały dźwięk dzięki systemowi głośników 2.1Dzięki stylowemu wzornictwu i doskonałej jakości, zestaw głośnikowy Creative Inspire T3130 będzie idealnym wyborem, gdy chce się odejść od korzystania ze zwykłych głośników. Technologia Creative IFP poprawia kierunkowość i obrazowanie dźwięku, jednocześnie zachowując dokładność tonalną. Łatwo dostępna przewodowa regulacja głośności oraz regulacja poziomu basów w głośniku niskotonowym umożliwiają spersonalizowane odtwarzanie muzyki. Te eleganckie głośniki można łatwo podłączyć do komputera PC, notebooka lub odtwarzacza MP3, uzyskując doskonałą jakość dźwięku. Zestaw głośnikowy Creative Inspire T3130 jest idealny do codziennego użytku i dostępny po bardzo korzystnej cenie!
Zestaw głośnikowy 2.1 zaprojektowany dla komputerów PC/notebooków i odtwarzaczy MP3 zapewnia zadziwiającą jakość dźwięku.Technologia Creative IFP (Image Focusing Plate) poprawia kierunkowość i obrazowanie dźwięku przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tonalnej i lepszej ostrości odtwarzania muzyki.Niskotonowy głośnik z regulowanym poziomem basów zawiera dużą tubę o lejkowatym kształcie pozwalającą uzyskać czyste basy.Pilot przewodowy z regulatorem głośności umożliwia spersonalizowaną regulację i większą swobodę wyboru miejsca.Ekranowanie magnetyczne umożliwia ustawienie głośników w pobliżu notebooków lub monitorów bez powodowania zakłóceń obrazu.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
ilośc głośników: 3 szt. ,
ilośc głośników satelitarnych: 2 szt. ,
głośnik niskotonowy [subwoofer]: tak ,
moc głośnika satelitarnego RMS: 5 W ,
moc głośnika centralnego RMS: 15 W ,
min. częstotliwość przenoszenia: 40 Hz ,
maks. częstotliwość przenoszenia: 20 kHz ,
odstęp sygnału od szumu: 75 dB ,
ekranowanie magnetyczne: tak ,
regulacja głośności: tak ,
pilot: tak ,
wymiary głośnika satelitarnego: 150 x 75 x 90 mm ,
wymiary głośnika niskotonowego: 213 x 160 x 227 mm ,
wersja produktu: BOX ,
kolor: czarny ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}