MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Inspire T6160 5.1 retail
Creative
Creative Inspire T6160 5.1 retail
  • Creative Inspire T6160 5.1 retail
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Inspire T6160 5.1 retail{MICROFORMAT_END}
cena:
229,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Wypróbuj dźwięk pozycyjny 5.1 w grach i filmachNadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach, utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire T6160. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative lidera branży audio jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire T6160 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka.
Technologia Creative IFP (Image Focusing Plate) poprawia kierunkowość i obrazowanie dźwięku, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tonalnej i lepszej ostrości odtwarzania ścieżek dźwiękowych i efektów w grach komputerowych.Przetwornik głośnika satelitarnego zawiera kondensator Creative Phase Cap zapewniający lepsze rozpraszanie dźwięków o wysokiej częstotliwości podczas oglądania filmów w jakości cyfrowej i gier z dźwiękiem przestrzennym.Głośnik niskotonowy zawiera dużą tubę o lejkowatym kształcie pozwalającą uzyskać czyste basy.Pięć głośników satelitarnych dokładny dźwięk pozycyjny 5.1 w grach i filmach.Dzięki eleganckiemu wyglądowi pasują do każdego wnętrza i są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka. Podstawa o niewielkich wymiarach idealnie sprawdza się tam, gdzie jest mało miejsca.Łatwo dostępna przewodowa regulacja głośności. Pozwala na pełną kontrolę sterowania głośnością.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
ilośc głośników: 6 szt. ,
ilośc głośników satelitarnych: 5 szt. ,
głośnik niskotonowy [subwoofer]: tak ,
moc głośnika satelitarnego RMS: 6 W ,
moc głośnika niskotonowego RMS: 20 W ,
min. częstotliwość przenoszenia: 40 Hz ,
maks. częstotliwość przenoszenia: 20 kHz ,
odstęp sygnału od szumu: 75 dB ,
ekranowanie magnetyczne: tak ,
regulacja głośności: tak ,
pilot: tak ,
wymiary głośnika satelitarnego: 150 x 75 x 90 mm ,
wymiary głośnika niskotonowego: 260 x 160 x 190 mm ,
wersja produktu: BOX ,
kolor: czarny ,
cechy dodatkowe: Waga produktu: Głośnik (320 g), głośnik niskotonowy (3.5 kg) ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}