MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Inspire S2 2.1 retail
Creative
Creative Inspire S2 2.1 retail
  • Creative Inspire S2 2.1 retail
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Inspire S2 2.1 retail{MICROFORMAT_END}
cena:
289,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Mocny dźwięk z dynamicznym basem Głośniki Creative Inspire S2 łączą wspaniały dźwięk z eleganckim wyglądem. Łatwo je dopasować tam, gdzie jest mało miejsca, dzięki czemu są idealnym dodatkiem do notebooka lub odtwarzacza MP3. Od dwóch głośników wysokiej jakości i niezwykle wydajnego głośnika niskotonowego Creative DIRECT-THROW należy spodziewać się dźwięku wyjątkowej jakości dynamiczne pasmo środkowe z basem niezwykle ożywia muzykę! Ciesz się wygodą w zasięgu ręki: zasilanie, potencjometr, wyjście słuchawkowe i wejście Aux umożliwiające szybkie podłączenie odtwarzacza MP3. Słowem, zestaw Creative Inspire S2 to niebywałe wzmocnienie muzyki lub dźwięków w grach zawarte w niedużych rozmiarach.
Zestaw głośnikowy o wielkości dłoni z membranami wysokiej jakości zapewnia zrównoważony i dynamiczny dźwięk do każdego rodzaju rozrywki w notebooku lub odtwarzaczu MP3. Niezwykle wydajny głośnik niskotonowy Creative DIRECT-THROW oferuje dynamiczne pasmo środkowe z basem dla lepszych wrażeń dźwiękowych podczas słuchania muzyki i grania. Wyjście słuchawkowe umożliwiające indywidualne słuchanie oraz wejście Aux do podłączania odtwarzacza MP3. Wygodne sterowanie zasilaniem i głośnością w zasięgu ręki sprawia, że sterowanie muzyką jest niezwykle łatwe. Jego elegancki wygląd i podstawa o niewielkich wymiarach zapewniają optymalne wykorzystanie powierzchni dla jak najlepszej wydajności oraz czynią z niego idealny dodatek do notebooka lub odtwarzacza MP3. Podstawa o niewielkich wymiarach świetnie sprawdza się tam, gdzie jest mało miejsca. Bezproblemowe połączenie. Łatwa i szybka konfiguracja z notebookiem i odtwarzaczem MP3.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
ilośc głośników: 3 szt. ,
ilośc głośników satelitarnych: 2 szt. ,
głośnik niskotonowy [subwoofer]: tak ,
moc głośnika satelitarnego RMS: 6 W ,
moc głośnika niskotonowego RMS: 17 W ,
łączna moc zestawu RMS: 29 W ,
min. częstotliwość przenoszenia: 40 Hz ,
maks. częstotliwość przenoszenia: 20 kHz ,
odstęp sygnału od szumu: 75 dB ,
ekranowanie magnetyczne: tak ,
wymiary głośnika satelitarnego: 74 x 73 x 103 mm ,
wymiary głośnika niskotonowego: 232 x 180 x 200 mm ,
wersja produktu: BOX ,
kolor: czarny ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}