MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Inspire A520 5.1 retail
Creative
Creative Inspire A520 5.1 retail
  • Creative Inspire A520 5.1 retail
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Inspire A520 5.1 retail{MICROFORMAT_END}
cena:
219,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Otocz się dźwiękiem pozycyjnym 5.1. Dodaj niezbędnej mocy Twoim grom, muzyce i filmom dzięki głośnikom A520. Współczesny styl i łatwość obsługi tego zestawu głośników sprawiają, że jest on doskonałym wyborem dla użytkowników poszukujących możliwości zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania ze wszystkich zalet wiodących rozwiązań firmy Creative w dziedzinie technologii audio. Pięć głośników satelitarnych z dwucalowymi membranami pozwala cieszyć się czystymi dialogami i zdumiewającymi efektami, a duży głośnik niskotonowy wyposażony w tubę o lejkowatym kształcie i oddzielne sterowanie basami umożliwia swobodne regulowanie basów, dostarczając dodatkowej mocy i głębi Twojej rozrywce. System zawiera również przewodowy pilot umożliwiający wygodne sterowanie.
Doskonały dźwięk przestrzenny 5.1 do zastosowań rozrywkowych.
Duży głośnik niskotonowy wyposażony w membranę o średnicy 5,25 cala i tubę o lejkowatym kształcie zapewniający silne, czyste basy.
Oddzielna regulacja basów umożliwia dostrojenie głośnika do filmów, gier i muzyki.
Przewodowy pilot umożliwia wygodne regulowanie głośności oraz włączanie i wyłączanie urządzenia.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
ilośc głośników: 6 szt. ,
ilośc głośników satelitarnych: 5 szt. ,
głośnik niskotonowy [subwoofer]: tak ,
moc głośnika satelitarnego RMS: 5 W ,
moc głośnika centralnego RMS: 5 W ,
moc głośnika niskotonowego RMS: 12 W ,
łączna moc zestawu RMS: 37 W ,
min. częstotliwość przenoszenia: 40 Hz ,
maks. częstotliwość przenoszenia: 20 kHz ,
odstęp sygnału od szumu: 75 dB ,
ekranowanie magnetyczne: tak ,
regulacja głośności: tak ,
pilot: tak , przewodowy
wymiary głośnika satelitarnego: 144 x 80 x 104 mm ,
wymiary głośnika niskotonowego: 235 x 192 x 192 mm ,
wersja produktu: BOX ,
kolor: czarny ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}