MediaKing.pl

{NAV2} » Creative D80 Bluetooth Green
Creative
Creative D80 Bluetooth Green
  • Creative D80 Bluetooth Green
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative D80 Bluetooth Green{MICROFORMAT_END}
cena:
129,90 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Najkorzystniejsza oferta w zakresie bezprzewodowego przesyłania dźwięku. Głośnik Creative D80 wyposażony w technologię Bluetooth to doskonałe rozwiązanie na każdą kieszeń, dzięki któremu będziesz cieszyć się doskonałą jakością muzyki w całym domu. Dzięki możliwości bezprzewodowego sparowania głośnika z jakimkolwiek innym urządzeniem stereofonicznym wyposażonym w Bluetooth uzyskasz dźwięk o wysokiej jakości bez konieczności użycia kabli. Wbudowany zasilacz sprawia, że konfiguracja jest łatwa i bezproblemowa, a wszystko, czego potrzebujesz, to przewód zasilający. Dzięki kompaktowej budowie głośnik Creative D80 możesz umieścić wszędzie w salonie, w gabinecie czy nawet w kuchni. A potem tylko włącz muzykę i delektuj się nią. Współpracuje z każdym zgodnym urządzeniem Bluetooth Przesyłaj muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia Bluetooth takiego jak telefon komórkowy, notebook, iPhone lub iPad w zasięgu do 10 metrów od głośników. Podziel się głośną muzyką Najnowsze hity rozbrzmiewające z dwóch potężnych 3-calowych przetworników zachwycą imprezowiczów i zachęcą do tańca. Przycisk CONNECT Parowanie urządzeń z głośnikiem Creative D80 wyposażonym w Bluetooth jest banalnie proste i zajmuje dosłownie parę minut. Dodatkowo możesz użyć przycisku Connect, aby poprzez Bluetooth przełączać pomiędzy sparowanymi wcześniej urządzeniami wyposażonymi w tę technologię. Niewielki rozmiar, wspaniały dźwięk Pomimo swoich niewielkich rozmiarów głośnik Creative D80 zapewnia potężne brzmienie muzyki. Korzystaj z niego w dowolnym miejscu. Wszechstronne opcje połączeń Ten system głośników nie tylko działa bezproblemowo z bezprzewodowymi urządzeniami Bluetooth, ale umożliwia również podłączenie innych urządzeń przenośnych, takich jak odtwarzacze MP3, za pomocą przewodów przy użyciu gniazda AUX-in. Bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku z komputera Nie panikuj nawet jeśli masz komputer bez wbudowanego interfejsu Bluetooth. Wzbogać go o możliwość bezprzewodowego przesyłania dźwięku dzięki nadajnikowi Creative BT-D1 Bluetooth USB (do kupienia oddzielnie). Połączenie go z systemem Creative D80 zajmuje zaledwie kilka sekund.

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
ekranowanie magnetyczne: tak ,
wersja produktu: BOX ,
kolor: zielony ,
cechy dodatkowe: Zasięg działania: do 10 metrów (pomiar na otwartej przestrzeni; ściany i inne przeszkody mogą ograniczyć zasięg urządzenia). Wersja Bluetooth: Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate) ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}