MediaKing.pl

{NAV2} » Creative Inspire S2 Wireless 2.1 retail
Creative
Creative Inspire S2 Wireless 2.1 retail
  • Creative Inspire S2 Wireless 2.1 retail
  • Creative Inspire S2 Wireless 2.1 retail
  • Creative Inspire S2 Wireless 2.1 retail
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Creative Inspire S2 Wireless 2.1 retail{MICROFORMAT_END}
cena:
444,01 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Uwolnij swoją muzykę dzięki bezprzewodowemu zestawowi głośników. Odkryj na nowo świat dźwięków dzięki zestawowi głośnikowemu Creative Inspire S2 Wireless obsługującemu bezprzewodową technologię Bluetooth. Teraz możesz przesyłać muzykę z dowolnego bezprzewodowego urządzenia Bluetooth z każdego miejsca w pokoju. Przemień swój notebook lub komputer w bezprzewodowy odtwarzacz muzyki dzięki dołączonemu do zestawu nadajnikowi USB Bluetooth. Dynamiczny i czysty dźwięk zapewniają dwa niewielkie głośniki satelitarne wysokiej jakości oraz niezwykle wydajny głośnik niskotonowy Creative DIRECT-THROW dostarczający dynamicznych basów. Zestaw Inspire S2 Wireless można szybko i łatwo podłączyć, dzięki czemu możesz w pełni zapanować nad swoją muzyką! Określenie bezprzewodowo dotyczy transmisji dźwięku przy użyciu technologii Bluetooth między głośnikami Inspire S2 Wireless a urządzeniami bezprzewodowymi i nadajnikiem. Podłączenie głośników satelitarnych do głośnika niskotonowego nadal wymaga użycia kabli, które znajdują się w zestawie.
Bezprzewodowa technologia Bluetooth. Dla bezproblemowego bezprzewodowego strumieniowego przesyłania muzyki wysokiej jakości z dowolnego notebooka, komputera stacjonarnego lub urządzenia przenośnego obsługującego technologię stereo Bluetooth. Dzięki bezprzewodowemu zestawowi muzykę można odtwarzać na głośnikach umieszczonych w dowolnej części pokoju lub domu (do 10 metrów*).
W prosty sposób przemienia notebook w bezprzewodowy odtwarzacz muzyki dzięki dołączonemu nadajnikowi USB Bluetooth bez potrzeby instalowania sterowników.
Niezwykle wydajny głośnik niskotonowy Creative DIRECT-THROW dostarcza dynamiczne pasmo środkowe z basem zapewniającym niesamowite wrażenia dźwiękowe podczas słuchania muzyki i korzystania z gier.
Kodek audio apt-X umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z bardzo wysoką jakością i przy niewielkich opóźnieniach.
Wydajne membrany o średnicy dwóch cali dostarczają zrównoważony, dynamiczny i czysty dźwięk dostosowany do każdego rodzaju rozrywki.
Elegancki wygląd i niewielkie rozmiary pozwalają na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, co czyni z tego zestawu doskonałe uzupełnienie notebooka lub odtwarzacza MP3. Dzięki niewielkim rozmiarom ten zestaw głośnikowy idealnie pasuje do każdego miejsca.
Wyjście słuchawkowe umożliwia słuchanie muzyki w pojedynkę, a wejście Aux pozwala na podłączenie odtwarzacza MP3. Wygodne i łatwe sterowanie zasilaniem i głośnością daje jeszcze większą kontrolę nad muzyką.
Podłącz nadajnik Creative BT-D5 Bluetooth (sprzedawany oddzielnie) do urządzenia iPhone lub 30-pinowego urządzenia iPod i przesyłaj muzykę bezprzewodowo do głośników Inspire S2 Wireless lub innych głośników bezprzewodowych firmy Creative!

Dane techniczne:
Producent: Creative
Gwarancja: 2 lata
ilośc głośników: 3 szt. ,
ilośc głośników satelitarnych: 2 szt. ,
głośnik niskotonowy [subwoofer]: tak ,
moc głośnika satelitarnego RMS: 7 W ,
moc głośnika niskotonowego RMS: 19 W ,
min. częstotliwość przenoszenia: 40 Hz ,
maks. częstotliwość przenoszenia: 20 kHz ,
odstęp sygnału od szumu: 75 dB ,
ekranowanie magnetyczne: tak ,
wyjście słuchawkowe: tak ,
wymiary głośnika satelitarnego: 74 x 73 x 103 mm ,
wymiary głośnika niskotonowego: 232 x 180 x 200 mm ,
wersja produktu: BOX ,
kolor: czarno-srebrny ,
cechy dodatkowe: Bezprzewodowa technologia Bluetooth ,

Informacje o producencie:
Firma Creative jest światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do rozrywki cyfrowej. Wytwarza akcesoria współpracujące z komputerami osobistymi i Internetem. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster zapoczątkowując rewolucję multimedialną. Obecnie zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, odtwarzaczy MP3, kart dźwiękowych Sound Blaster, głośników i słuchawek, kamer internetowych oraz kieszonkowych kamer wideo. Wszystkie te produkty możesz znaleźć w ofercie Madtech.pl. Firma Creative została założona w 1981 roku w dniu 1 lipca, a jej główne biurko mieści się w Singapurze. W 2010 roku sprzedaż jej sprzętu wyniosła ponad 210 milionów dolarów i z roku na rok się powiększa. Creative został założony przez osobę o imieniu i nazwisku Sim Wong Hoo, który na początku prowadził punkt serwisowy do komputerów Apple II. Firma na początku bardzo dużo problemów miała na rynku multimediów do PC, przegrywała co chwilę potyczki z firmą AdLib, ale w momencie jak zadebiutowała z serią Sound Blaster, to ludzie zupełnie zmienili do niej podejście. W latach 90-tych firma i jej właściciel stracili dużo zdrowia i czasu na walki w sądach z inną firmą w branży - Aureal Semiconductor. Po wielu pozwach i potyczkach w sądzie w końcu firma Aureal wygrała rozprawy, ale musiała minimalnie wcześniej ogłosić bankructwo z powodu wysokich kosztów na prawników. Creative wykorzystał ten moment i przejął firmę Aureal oraz wszystkie jej patenty. W późniejszych latach 90-tych poprzedniego wieku firma ta zdominowała praktycznie rynek dźwięku na PC i do dzisiaj ciężko znaleźć lepsze karty muzyczne, a słuchawki i głośniki Creative z powodu wielu patentów pozwalają przy tanich kosztach na niesamowitą jakość, którą w tej sferze cenowej nie znajdzie się u innych producentów. W 1999 roku firma Creative wypuściła na rynek odtwarzacze MP3 takie jak MuVo, Nomad czy Zen i odniosła niesamowity sukces, ale po tym jak Apple pokazał światu nowego iPoda, to praktycznie cały ten rynek straciła na rzecz firmy Steve'a Jobsa. Technologie dźwięku przestrzennego takie jak X-Fi czy Recon 3D pozwalają firmie Creative być liderem przy kartach muzycznych, słuchawkach dla graczy i głośników do gier.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}