MediaKing.pl

{NAV2} » Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 - czarna
Nexus
Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 - czarna
  • Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 - czarna
  • Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 - czarna
  • Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 - czarna
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 - czarna{MICROFORMAT_END}
cena:
89,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:14 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 jest większą siostrą modelu Silent Mouse SM-7000 oraz ogoniastą wersją SM-8000. Wyposażona została w pięć przycisków i wykorzystuje tą samą nowatorską technologię, dzięki której jest bezgłośna.

W obecnych czasach jesteśmy tak przyzwyczajeni do pracy z komputerem, obyci z funkcjonowaniem urządzeń wskazujących, w tym ekranów dotykowych, że nie potrzebne jest już nam potwierdzenie działania w postaci dźwięku kliknięcia. Doskonale także wiemy, kiedy nacisnęliśmy klawisz dwukrotnie - współczesne komputery nie każą czekać na efekt graficzny naszych poczynań, to nie te czasy i nie ten sprzęt co dawniej. Zwyczajnie nie potrzebujemy już kliknięcia. Dlaczego więc wciąż słychać ten dźwięk? Otóż okazuje się, że ograniczenia technologiczne związane z zastosowanymi elementami przełączającymi w klasycznych myszkach utrudniają pozbycie się fizycznego odgłosu kliknięcia. Inżynierom odpowiedzialnym za stworzenie Nexus Silent Mouse SM-8500 udało się znaleźć wyjście z tej sytuacji. Z pomocą opatentowanych technologii i rozwiązań skonstruowali bezgłośną mysz.

Oferowana w sklepie MediaKing.pl mysz Nexus Silent Mouse SM-8500, stanowi genialne rozwiązanie nie tylko dla osób pracujących w rozgłośniach radiowych, studiach telewizyjnych czy nagraniowych. Każdy użytkownik komputera doceni ciszę i dyskrecję jaką zapewnia ta mysz.

Mysz Nexus Silent Mouse SM-8500 łączy w sobie najnowsze technologie z atrakcyjnym i eleganckim wzornictwem.

Dane techniczne:
Model: Nexus Silent Mouse SM-8500
Kolor: czarny
Typ: optyczna, przewodowa
Ilość klawiszy: 5
Głośność: 0 dB
Wymiary: 117 x 76 x 42 mm


Informacje o producencie
Holenderska firma Nexus Technology BV założona została w 2000 roku przez grupę ekspertów od przewodności cieplnej i redukcji hałasu w przemyśle komputerowym. Założyciele czerpali z wiedzy i doświadczeń, wynikających ze ścisłej i wieloletniej współpracy z wieloma producentami sprzętu komputerowego. Nexus Technology BV w swojej ofercie posiada chłodzenie do obudów i procesorów, zasilacze komputerowe, obudowy i nowatorskie myszy komputerowe z serii Silent Mouse.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}