MediaKing.pl

{NAV2} » Canon i-Sensys LBP6000
Canon
Canon i-Sensys LBP6000
  • Canon i-Sensys LBP6000
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Canon i-Sensys LBP6000{MICROFORMAT_END}
cena:
309,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Zminiaturyzowana i przystępna cenowo laserowa drukarka monochromatyczna, która jest idealna do użytku osobistego. To oszczędne energetyczne urządzenie, drukujące wysokiej jakości materiały i niewymagające prac konserwacyjnych, jest łatwe w użyciu i wyjątkowo ciche.
Niewielka konstrukcja pozwalająca zaoszczędzić miejsce
18 stron na minutę, czas wydruku pierwszej kopii: 7,8 sekundy
Wydajność energetyczna
Niski poziom hałasu
Uniwersalna kaseta pozwalająca wyeliminować konserwacje
Niewielka, wydajna energetycznie, nabiurkowa monochromatyczna drukarka laserowa Niewielkie wymiary i oszczędność miejsca Ta niewielka i przystępna cenowo monochromatyczna drukarka laserowa, mieszcząca się swobodnie na biurku, idealnie nadaje się do użytku osobistego. Eleganckie, nieduże urządzenie o wymiarach 359 x 249 x 198 mm (szer. x gł. x wys.) wyposażone jest w wysuwaną pokrywę tacy papieru. Wydajność i doskonałe parametry Profesjonalna szybkość wydruku, zapewniana przez drukarkę, to 18 str./min. Technologia krótkiego czasu wydruku pierwszej kopii, opracowana przez firmę Canon, zapewnia szybkie wyjście z trybu uśpienia w zaledwie 7,8 sekund, co pozwala szybko wrócić do swoich zajęć bez zbędnego oczekiwania na wydruk. Doskonała jakość druku laserowego Rozdzielczość druku do 2400 x 600 dpi z funkcją automatycznego wyostrzania obrazu gwarantuje uzyskanie doskonałej jakości wydruku, charakteryzującego się ostrym tekstem i wyraźną grafiką. Nasz specjalnie opracowany toner MS (Magnetic Spherical) zapewnia optymalne rezultaty podczas drukowania każdej kopii. Wydajność i niski poziom hałasu Ta energooszczędna drukarka zużywa zaledwie 1,3 W w trybie uśpienia. Wygodny, umieszczony z przodu wyłącznik zasilania ułatwia wyłączanie urządzenia, jeszcze bardziej ograniczając koszty energii. Dzięki unikalnej konstrukcji silnika, opracowanej przez firmę Canon, urządzenie i-SENSYS LBP6000 pozostaje bezgłośne w trybie gotowości i zaskakująco cicho pracuje, pozwalając użytkownikowi skupić się bez przeszkód na własnej pracy. Uniwersalna kaseta Uniwersalna, nadająca się do recyklingu kaseta pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku. Wystarczy w ciągu kilku sekund wymienić niewielką kasetę zawierającą toner, bęben oraz elementy czyszczące na nową oryginalną kasetę firmy Canon, a drukarka będzie jak nowa.

Dane techniczne:
Producent: Canon
Gwarancja: 1 rok w serwisie zewnętrznym
nominalna prędkość druku: 18 str./min. ,
rozdzielczość w pionie: 600 dpi ,
rozdzielczość w poziomie: 600 dpi ,
normatywny cykl pracy: 5000 str./mies. ,
gramatura papieru: 60 - 163 g/m² ,
pojemność podajnika papieru: 150 szt. ,
maks. pojemność podajników: 150 szt. ,
maks. rozmiar nośnika: A4 ,
złącza zewnętrzne: USB 2.0 ,
szerokość: 359 mm ,
głębokość: 249 mm ,
wysokość: 198 mm ,
waga: 0.5 kg ,
dodatkowe informacje: Tacka odbiorcza na 100 arkuszy (wydrukiem do dołu) ,

Informacje o producencie
W 1933 roku w Tokio dwaj cioteczni bracia: Goro Yoshida i Sabrio Uchida założyli Laboratorium Precyzyjnych Urządzeń Optycznych. Sabrio Uchida, zdając sobie sprawę z opóźnienia Japonii w stosunku do zachodnich krajów europejskich dysponujących zarówno dużym potencjałem finansowym jak i doskonałą technologią, stawia sobie szczytny cel:zaproponować własne rozwiązania techniczne, podnieść jakość wykonania lecz ceny produktów powinny pozostać przystępne. Pozyskuje dla swej koncepcji Takeshi Mitarai (ówczesnego prezesa japońskiego Czerwonego Krzyża) zakładając wraz z nim w 1937 roku Przedsiębiorstwo Optyki Precyzyjnej z kapitałem początkowym: milion jenów. Pierwotnie konkurowali oni z Leicą i Contaxem, stopniowo ulepszając technologię i zdobywając coraz szerszy rynek konsumencki. Przez pierwsze 30 lat Canon doskonalił się w rozwoju optyki. W 1937 roku wyprodukowano pierwszy japoński małoobrazkowy aparat fotograficzny 35 mm Kwanon, a w 1940 roku - pierwszy japoński aparat rentgenowski. Przełomowym momentem w historii Canona stał się rok 1950, kiedy to Takeshi Mitarai zaproszony do siedziby amerykańskiej firmy Bell & Howell wyjednuje korzystne dlań warunki wejścia w kooperację. Dzięki temu złamane zostało obowiązujące wówczas Japonię embargo. Kolejną rewelacją był pierwszy kalkulator elektroniczny (Canola 130), wyprodukowany w 1962 roku. Następnie firma zasłynęła dzięki produkcji faksów i kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. W 1970 roku wyprodukowana została pierwsza kopiarka na papier zwykły, a w 1987 - pierwsza na świecie cyfrowa kopiarka kolorowa. Od roku 1992 Canon poszerzył ofertę wprowadzanych na rynek produktów cyfrowych. Pojawiły się kolorowe kopiarki cyfrowe, aparat cyfrowy Powershot 600 i cyfrowa kamera wideo MV1. Oprócz tego wprowadzono drukarki atramentowe oferujące fotograficzną jakość wydruku oraz multimedialne projektory LCD. Canon posiada w Polsce odział, który istnieje od roku 1994 i mieści się w Warszawie.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}