MediaKing.pl

{NAV2} » Canon i-Sensys MF4410
Canon
Canon i-Sensys MF4410
  • Canon i-Sensys MF4410
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Canon i-Sensys MF4410{MICROFORMAT_END}
cena:
679,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Stylowe, laserowe, monochromatyczne urządzenie 3 w 1 oferuje funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. To wydajne, łatwe w użyciu i oszczędne energetycznie urządzenie jest idealne do zastosowań w domu lub małym biurze.
Laserowe drukowanie, kopiowanie i skanowanie monochromatyczne
Elegancka i zminiaturyzowana obudowa
Łatwy w użyciu, intuicyjny ekran LCD
23 strony na minutę, czas wydruku pierwszej kopii: 9 sekund
Rozdzielczość do 1200 x 600 dpi zapewnia wysokiej jakości wydruki i kopie
Wydajność energetyczna
Niewielkie i stylowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 do użytku osobistego Elegancja i niewielkie rozmiary To eleganckie urządzenie wielofunkcyjne o ogromnych możliwościach łączy w sobie doskonałą wydajność drukowania, kopiowania i skanowania. Stylowa konstrukcja, czarna obudowa i niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie świetnie prezentuje się na każdym biurku, nadając się do użytku domowego oraz małych biur. Doskonała jakość obrazu Poprawiona rozdzielczość druku laserowego do 1200 x 600 dpi zapewnia profesjonalną jakość wszystkich dokumentów tekstowych i graficznych. Łatwa obsługa Model i-SENSYS MF4410 wyposażony jest w prosty, intuicyjny interfejs LCD, zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze urządzenia. Wyświetlacz 5-wierszowy z animacjami zapewnia szybki i prosty dostęp do różnych funkcji oraz pozwala na wyświetlanie komunikatów, oszczędzając czas i wysiłek. Oszczędność czasu i wydajność Wysoka, wynosząca 23 stron na minutę prędkość druku i krótki czas oczekiwania na pierwszą kopię (mniej niż 9 sekund) gwarantują dostarczenie wydruków i kopii dokładnie wtedy, kiedy są one potrzebne. Urządzenie szybko przełącza się z trybu uśpienia dzięki technologii szybkiego wydruku pierwszej strony. Czasy długiego oczekiwania na dokumenty minęły bezpowrotnie. Ponadto to ekonomiczne urządzenie cechuje niewielkie zużycie energii: tylko 3 W w trybie uśpienia, z zapewnieniem wydajności energetycznej. Wszechstronne skanowanie w kolorze Skanowanie kolorowych dokumentów i zdjęć przy rozdzielczości 9600 x 9600 jest proste i wszechstronne. Pliki mogą być skanowane i umieszczane bezpośrednio w wiadomości e-mail. Oprogramowanie MF Toolbox umożliwia umieszczenie skanów w dokumentach PDF, co zapewnia szybkie ich wyszukiwanie w przyszłości. Uniwersalna kaseta Uniwersalna, nadająca się do recyklingu kaseta pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku. Wystarczy w ciągu kilku sekund wymienić niewielką kasetę zawierającą toner, bęben oraz elementy czyszczące na nową oryginalną kasetę firmy Canon, a urządzenie wielofunkcyjne będzie jak nowe.

Dane techniczne:
Producent: Canon
Gwarancja: 1 rok w serwisie zewnętrznym
technologia druku: laserowa monochromatyczna ,
maks. rozmiar nośnika: A4 ,
rozdzielczość druku w czerni: 600 x 600 dpi , Maks. 1200x600 dpi z funkcją automatycznego wyostrzania obrazu
maks. szybkość druku mono: 23 str./min. ,
gramatura papieru: 60 - 163 g/m² ,
typ skanera: płaski | kolorowy ,
rozdzielczość skanera: 600 x 600 dpi ,
głębia koloru: 24 bit ,
szybkość kopiarki w czerni: 23 str./min. ,
rozdzielczość kopiarki: 600 x 600 dpi ,
funkcje specjalne kopiarki: liczba kopii 1-99 ,
interfejs: USB 2.0 ,
dołączone oprogramowanie: MF Toolbox | Presto!PageManager ,
symbol tonera: Kaseta 728 ,
szerokość: 390 mm ,
głębokość: 414 mm ,
wysokość: 301 mm ,
waga: 10.3 kg ,
inne cechy: 5 -liniowy, czarno-biały wyświetlacz LCD | Obsługiwane nośniki: papier A4, papier A5, papier B5, koperty, folia | Pojemność podajnika papieru: 250 szt. | Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Mac OS Xv10.4.9 lub nowszy | Zainstalowana pamięć: 64 MB ,
normatywne obciążenie: 8000 str./mies. ,

Informacje o producencie
W 1933 roku w Tokio dwaj cioteczni bracia: Goro Yoshida i Sabrio Uchida założyli Laboratorium Precyzyjnych Urządzeń Optycznych. Sabrio Uchida, zdając sobie sprawę z opóźnienia Japonii w stosunku do zachodnich krajów europejskich dysponujących zarówno dużym potencjałem finansowym jak i doskonałą technologią, stawia sobie szczytny cel:zaproponować własne rozwiązania techniczne, podnieść jakość wykonania lecz ceny produktów powinny pozostać przystępne. Pozyskuje dla swej koncepcji Takeshi Mitarai (ówczesnego prezesa japońskiego Czerwonego Krzyża) zakładając wraz z nim w 1937 roku Przedsiębiorstwo Optyki Precyzyjnej z kapitałem początkowym: milion jenów. Pierwotnie konkurowali oni z Leicą i Contaxem, stopniowo ulepszając technologię i zdobywając coraz szerszy rynek konsumencki. Przez pierwsze 30 lat Canon doskonalił się w rozwoju optyki. W 1937 roku wyprodukowano pierwszy japoński małoobrazkowy aparat fotograficzny 35 mm Kwanon, a w 1940 roku - pierwszy japoński aparat rentgenowski. Przełomowym momentem w historii Canona stał się rok 1950, kiedy to Takeshi Mitarai zaproszony do siedziby amerykańskiej firmy Bell & Howell wyjednuje korzystne dlań warunki wejścia w kooperację. Dzięki temu złamane zostało obowiązujące wówczas Japonię embargo. Kolejną rewelacją był pierwszy kalkulator elektroniczny (Canola 130), wyprodukowany w 1962 roku. Następnie firma zasłynęła dzięki produkcji faksów i kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. W 1970 roku wyprodukowana została pierwsza kopiarka na papier zwykły, a w 1987 - pierwsza na świecie cyfrowa kopiarka kolorowa. Od roku 1992 Canon poszerzył ofertę wprowadzanych na rynek produktów cyfrowych. Pojawiły się kolorowe kopiarki cyfrowe, aparat cyfrowy Powershot 600 i cyfrowa kamera wideo MV1. Oprócz tego wprowadzono drukarki atramentowe oferujące fotograficzną jakość wydruku oraz multimedialne projektory LCD. Canon posiada w Polsce odział, który istnieje od roku 1994 i mieści się w Warszawie.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}