MediaKing.pl

{NAV2} » BILLY - Dodatkowa półka, szkło
IKEA
BILLY - Dodatkowa półka, szkło
  • BILLY - Dodatkowa półka, szkło
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}BILLY - Dodatkowa półka, szkło{MICROFORMAT_END}
cena:
49,20 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:7 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Główne cechy produktu:
- Dodatkowe półki zapewniają miejsce na nowe rzeczy w Twoim regale; wykorzystaj je, gdy zmienią się Twoje potrzeby związane z przechowywaniem.

Dobrze wiedzieć:
Ze szkłem hartowanym należy obchodzić się ostrożnie! Uszkodzona krawędź lub zarysowana powierzchnia mogą spowodować nagłe popękanie szkła. Jeśli tak się stanie, szkło popęka na małe kawałeczki (nie na ostre fragmenty).

Rozmiar i waga opakowania:
Nr artykułu: 80208746, ilość: 1, waga: 3,50kg

Opis produktu:
szkło hartowane


Informacje o producencie:

Firma IKEA jest producentem mebli od 1943 roku, założona wtedy przez 17-to letniego Ingvata Kamprada. IKEA jest znana przede wszystkim z tego, że meble można samemu złożyć i przez to są o wiele tańsze niż podobnej jakości produkty pod innymi markami. W tej chwili IKEA zatrudnia 131.000 osób w 41 krajach na całym świecie. Główną misją firmy IKEA jest dostarczanie lepszych mebli na co dzień dla wielu ludzi na całym świecie. Każdy produkt wyposażenia twojego wnętrza przechodzi przez wiele etapów takich jak projektowanie, testowanie, sprawdzanie czy można później daną rzecz przerobić na coś innego. Fundacja IKEA wspiera projekty poświęcone dzieciom na całym świecie w celu lepszego dostępu do edukacji. W tej chwili korzysta z tego programu ponad 100 milionów dzieci w różnych krajach.

Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}