MediaKing.pl

{NAV2} » Cooler Master Podstawka chlodzaca do Notebooka Notepal X2
Cooler Master
Cooler Master Podstawka chlodzaca do Notebooka Notepal X2
  • Cooler Master Podstawka chlodzaca do Notebooka Notepal X2
  • Cooler Master Podstawka chlodzaca do Notebooka Notepal X2
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Cooler Master Podstawka chlodzaca do Notebooka Notepal X2{MICROFORMAT_END}
cena:
138,01 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
CoolerMaster Notepal X2 w odróżnieniu od klasycznych konstrukcji chłodzi cały notebook, a nie tylko jego środkową część. Osiągnięte to zostało dzięki zastosowaniu perforowanej podstawy oraz odsunięciu wentylatora od powierzchni chłodzonej.

Dodatkowym atutem tego produktu jest brak podwyższenia w przedniej części, które mogło by zasłaniać przednie złącza w niektórych modelach notebooków. Kolejną modyfikacją jest ulokowanie otworów zasysających powietrze oprócz w dolnej, także w tylnej części Notepal-a, dzięki czemu można go używać również na kolanach.

Płynnie regulowana prędkość obrotowa wentylatora pozwala dostosować wydajność do osobistych preferencji przy zachowaniu względnie cichej pracy.

Kompatybilność: wszystkie modele o przekątnych od 12" do 15,4" a nawet niektóre modele 17"

Informacje o producencie:
Powstaniu firmy Cooler Master przyświecała idea dostarczania najlepszych rozwiązań w dziedzinie chłodzenia. Od momentu powstania dekadę temu, firma pozostała wierna tej misji. Cooler Master oferuje najwyższej jakości wentylatory do obudów i procesorów, zasilacze, coolery do laptopów oraz znakomite obudowy komputerowe. Niektóre zasilacze do komputerów marki CM potrafią nawet odpalać samochody, co często jest pokazywane na filmikach na Youtubie. Firma powstała w 1992 roku na Tajwanie i od początku interesowały ją przede wszystkim obudowy, chłodzenie i zasilacze. Razem ze sprzedażą sprzętu do użytkowników końcowych firma także montuje chłodzenie na wielu sprzętach fabrycznie oznaczonych logami AMD, nVidia czy EVGA. W 2008 roku producent stworzył spółkę córkę o nazwie CM Storm z produktami przeznaczonymi bezpośrednio na rynek graczy, a tworzonymi już nie tylko przez samych inżynierów CM'a, ale także przez organizacje i klany jak MouseSports czy Frag Dominant. W 2009 roku firma Cooler Master zaczeła także tworzyć akcesoria do takich produktów jak iPhone czy iPad, które można znaleźć zarówno pod marką Cooler Master jak i Choiix.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}