MediaKing.pl

{NAV2} » Cooler Master Podstawka chłodzaca Notepal Infinite EVO
Cooler Master
Cooler Master Podstawka chłodzaca Notepal Infinite EVO
  • Cooler Master Podstawka chłodzaca Notepal Infinite EVO
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Cooler Master Podstawka chłodzaca Notepal Infinite EVO{MICROFORMAT_END}
cena:
175,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chłodzenie komputerów przenośnych Cooler Master NotePal Infinite EVO prezentuje nową koncepcję przepływu powietrza. U-kształtna podstawka chłodząca, jako pierwsza na świecie, wyposażona jest w dwa wentylatory turbinowe. Jaką mają przewagę nad klasycznymi? Przy prędkości 1400 obr./min. jednostka o średnicy 80 mm jest w stanie wytworzyć przepływ powietrza na poziomie 120 CFM. To wszystko przy zachowaniu niewielkiego poziomu hałasu – zaledwie 23 dB! Prędkość może być płynnie regulowana.

Podstawka chłodząca Cooler Master NotePal Infinite EVO może pochwalić się ciekawym wyglądem. Wykonana jest z dobrych jakościowo materiałów – aluminium, tworzywa sztucznego i gumy. Świetnym dodatkiem jest hub USB oraz pojemnik na kable. Niewątpliwą zaletą jest niski pobór energii. Cooler Master NotePal Infinite EVO może być używana nawet przy zasilaniu komputera z baterii, nie wpłynie to na zmniejszenie czasu pracy.

Produkt jest kompatybilny z laptopami o przekątnej ekranu od 10” do 17”.

Informacje o producencie:
Powstaniu firmy Cooler Master przyświecała idea dostarczania najlepszych rozwiązań w dziedzinie chłodzenia. Od momentu powstania dekadę temu, firma pozostała wierna tej misji. Cooler Master oferuje najwyższej jakości wentylatory do obudów i procesorów, zasilacze, coolery do laptopów oraz znakomite obudowy komputerowe. Niektóre zasilacze do komputerów marki CM potrafią nawet odpalać samochody, co często jest pokazywane na filmikach na Youtubie. Firma powstała w 1992 roku na Tajwanie i od początku interesowały ją przede wszystkim obudowy, chłodzenie i zasilacze. Razem ze sprzedażą sprzętu do użytkowników końcowych firma także montuje chłodzenie na wielu sprzętach fabrycznie oznaczonych logami AMD, nVidia czy EVGA. W 2008 roku producent stworzył spółkę córkę o nazwie CM Storm z produktami przeznaczonymi bezpośrednio na rynek graczy, a tworzonymi już nie tylko przez samych inżynierów CM'a, ale także przez organizacje i klany jak MouseSports czy Frag Dominant. W 2009 roku firma Cooler Master zaczeła także tworzyć akcesoria do takich produktów jak iPhone czy iPad, które można znaleźć zarówno pod marką Cooler Master jak i Choiix.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}