MediaKing.pl

{NAV2} » Apple Remote MC377
Apple
Apple Remote MC377
  • Apple Remote MC377
  • Apple Remote MC377
  • Apple Remote MC377
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Apple Remote MC377{MICROFORMAT_END}
cena:
91,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Pilot Apple Remote we współpracy z iPodem i telefonem iPhone

Podłącz iPoda do domowego zestawu stereo, aktywnych głośników lub telewizora, weź do ręki pilota Apple Remote i korzystaj ze swobody sterowania odtwarzaczem z drugiego końca pokoju. Umieść iPoda w stacji dokującej Universal Dock i wybieraj spośród list utworów, pokazów slajdów i plików wideo. Potem usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy swoich ulubionych albumach i filmach. Masz ochotę posłuchać kolejnej piosenki, ale nie chce Ci się wstawać z fotela? Nie ma problemu! Wystarczy, że naciśniesz przycisk Następne na pilocie Apple Remote. Twój iPhone dzwoni i chcesz odebrać? Naciśnij po prostu przycisk Wstrzymaj — po zakończeniu rozmowy możesz kontynuować słuchanie muzyki czy oglądanie filmu od ostatniego miejsca.

Uwaga: obsługa iPoda lub telefonu iPhone za pomocą pilota Apple Remote wymaga użycia stacji dokującej Universal Dock.
Pilot Apple Remote we współpracy z komputerem Mac

Pilot Apple Remote zapewnia pełną kontrolę nad muzyką, zdjęciami, filmami wideo i płytami DVD z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Współpracuje on z programem Front Row — opartym na menu interfejsem pełnoekranowym — dzięki któremu dostęp do zawartości cyfrowej komputera Mac jest równie prosty co w przypadku iPoda. Po naciśnięciu przycisku Menu zanika biurko i zostaje wyświetlony elegancki interfejs Front Row, który zapewnia kontrolę nad muzyką w programie iTunes, nad zdjęciami w programie iPhoto oraz nad wideo w folderze materiałów wideo i na płytach DVD. Podkręć głośność. Pomieszaj. Przejdź do następnego rozdziału na płycie DVD. Odtwórz pokaz slajdów, film domowy przygotowany w programie iMovie, a nawet zwiastun filmu.

Pilot jest zgodny z produktami firmy Apple wprowadzonymi na rynek w roku 2005 lub później, wyposażonymi we wbudowany odbiornik podczerwieni.

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}