MediaKing.pl

{NAV2} » Altec Lansing Altec iMT810 głosniki Boombox do iPod iPhone
ALTEC LANSING
Altec Lansing Altec iMT810 głosniki Boombox do iPod iPhone
  • Altec Lansing Altec iMT810 głosniki Boombox do iPod iPhone
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Altec Lansing Altec iMT810 głosniki Boombox do iPod iPhone{MICROFORMAT_END}
cena:
1 069,01 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Altec Lansing wprowadził nowej generacji, cyfrowy boombox MIX iMT810 przeznaczony dla osób poszukujących mocnego wsparcia dla swoich iPod'ów i iPhone'ów.

Bazując na sukcesie swojego poprzednika iMT800, nowy wyspecjalizowany MIX daje szersze wsparcie urządzeniom audio, m.in. dzięki certyfikacji do pracy z iPhone 4. Boombox Mix iMT810 zachował funkcjonalny, profesjonalny wygląd z akcentami i uchwytami z matowego aluminium. Podświetlany, jasno niebieski ekran LCD pozwala na ponadstandardową personalizację, po włączeniu wyświetla ścieżki utworów, informację o pracy urządzenia i stanie baterii.

Cyfrowy, siedmiozakresowy krektor graficzny  dźwięku pozwala miłośnikom muzyki na szybkie dostosowanie brzmienia do swoich preferencji. Boombox, może być podłączony do stałego zasilania lub pracować do 30 godzin zasilany przez osiem baterii R20/D, co pozwala na swobodne odtwarzanie muzyki na zewnątrz.

Po podłączeniu do zasilacza sieciowego, MIX automatycznie ładuje zadokowanego iPhone'a czy iPod'a i inteligentnie wyłącza ładowanie podczas pracy z baterii. Boombox pozwala na miksowanie muzyki, dając możliwość podłączenia dwóch innych urządzeń poprzez dodatkowe gniazda wejściowe, jak również pozwala na odtwarzanie muzyki z wbudowanego radia  FM. W zestawie znajduje się pilot zapinany na  karabińczyk, po to by nie zgubił się podczas imprezy. Po zabawie można go umieścić w specjalnie przeznaczonym dla niego miejscu w obudowie urządzenia.

Stworzony do iPod'a, posiadający certyfikat Apple  do pracy z iPhone'm, MIX jest odporny na zakłócające sygnały pochodzące z telefonów GSM. Blokuje odbiór szumów emitowanych przez iPhone'a i inne mobilne urządzenia. Automatycznie zatrzymuje lub wznawia odtwarzanie muzyki w czasie przeprowadzania rozmowy telefonicznej bez konieczności przełączania iPhone'a w tryb samolotowy.


  Stacja jest dedykowana dla:

Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}