MediaKing.pl

{NAV2} » Cresyn C550s white Sluchawki Nauszne z pilotem do Smartphonow
Cresyn
Cresyn C550s white Sluchawki Nauszne z pilotem do Smartphonow
  • Cresyn C550s white Sluchawki Nauszne z pilotem do Smartphonow
  • Cresyn C550s white Sluchawki Nauszne z pilotem do Smartphonow
  • Cresyn C550s white Sluchawki Nauszne z pilotem do Smartphonow
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Cresyn C550s white Sluchawki Nauszne z pilotem do Smartphonow{MICROFORMAT_END}
cena:
142,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Słuchawki o bardzo potężnym dźwięku. Wzbogacony bas i wysoka szczegółowość w przenośnej konstrukcji. Jedne z najlepszych słuchawek tego typu  na rynku za niewiarygodnie niską cenę. Biją na głowę podobne konstrukcje spod "wielkich marek".

Słuchawki graja bardzo szeroko co jest raczej unikalne w tego typu konstrukcjach. Precyzyjność, uderzenie, moc i muzykalność, to wszystko tworzy piękne zestawienie. Słuchawkom ciężko jest cokolwiek zarzucić.

Innowacyjny sposób składania pozwala złożyć słuchawki w bardzo zwartą konstrukcję do przechowywania ich gdy C550H nie są używane. Jakość dźwięku tego modelu deklasuje wszystkich konkurentów w swojej klasie sprzętowej. Trudno o lepszą alternatywę.

Odpowiednik modelu C550H dodatkowo z umieszczonym pilotem sterowania na kablu. W produktach Apple (Ipod, Iphone, Ipad, Itouch) umożliwia odbieranie/kończenie rozmów oraz obsługę muzyki czyli odtwarzanie, przewijanie, przeskok pomiędzy utworami, pauzowanie. To chyba najtańsze słuchawki na rynku oferujące takie możliwości.

Uwaga: Słuchawka może też działać z 90% telefonów następujących marek: HTC, Samsung, Blackberry, LG, Nokia, Motorola, Sony Ericsson.W sporadycznych przypadkach nie jest wykorzystana w 100% funkcjonalność pilota.
Aby umożliwić prawidłowe połączenie pinów zapewniających kompatybilność z twoim telefonem należy zakupić przejściówkę FiiO LU1
Uwaga: Pilot oprócz kompatybilności z produktami Apple począwszy do 3 Generacji, jest również kompatybilny w podstawowej funkcjonalności również z produktami marek: HTC oraz Blackberry

Dane techniczne:
Z mikrofonem: Nie
Waga: 85 g
Impedancja: 40 Ohm
Pozostałe parametry: Typ konstrukcji: Zamknięty, dynamiczny Rozmiar przetwornika: ø 40 mm Maks. moc: 40 mW Typ wtyku: ø 3.5 mm stereo pokryta złotem Waga: 85 g bez kabla
Długość przewodu: 1,5 m
Czułość: 106 dB/mW
Pasmo przenoszenia: 10 - 21,000 Hz
Połączenie: Przewodowe


{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}