MediaKing.pl

{NAV2} » Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ
Cresyn
Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ
  • Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ
  • Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ
  • Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ
  • Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ
  • Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Cresyn HP500 Red Sluchawki Nauszne Outdoor DJ{MICROFORMAT_END}
cena:
115,01 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
CS-HP500, to topowy model w swojej klasie. Oferujący atrakcyjny wygląd w parze z wysokiej jakości dźwiękiem za przystępną cenę.Te słuchawki to przede wszystkim wzór wygody. Oferują też mnóstwo frajdy podczas słuchania. Brzmienie jest soczyste i dynamiczne. 50% słuchawek na rynku, które ukrywają się pod znanymi markami to klapa. W opisywanym przypadku mamy do czynienia z wyjątkowym produktem w niesamowicie atrakcyjnej cenie.

Wysokiej jakości poduszki, zapewniają użytkownikowi izolację od otoczenia na bardzo wysokim poziomie rzędu 90%. To gwarantuje nam komfort w słuchaniu muzyki w niemal każdych warunkach: w komunikacji miejskiej, samolocie itd. Poprzez perfekcyjne dopasowanie, muszle ułożą się dobrze w większości przypadków. Dzięki temu  dźwięk wpada tam gdzie powinien nie wytrącając nic na zewnątrz. Brzmienie jest masywne i bogate w szczegóły.  Tutaj warto wspomnieć o 2-stopniowym mechanizmie składania, który pozwala złożyć słuchawki w bardzo zwartą konstrukcję kiedy wybieramy się w podróż. Jest  to bardzo częstym problemem w tego typu słuchawkach. Producentowi  udało się jednak znaleźć na to sprytne rozwiązanie.

HP-500 oferują potężny dźwięk i mogą zagrać naprawdę głośno. Świetne sprawdzą się nie tylko przy słuchaniu muzyki ale także podczas oglądania filmów lub gier. Impedancja 35Ω jest optymalną wartością dla przenośnych urządzeń, zestawów Hi-Fi jak i kina domowego. Warto podkreślić iż nawet podczas długich godziny spędzonych ze słuchawkami, nie odczujemy dyskomfortu. Konstrukcja oraz wykorzystane materiały zapewniają wyjątkową wygodę.

Atrakcyjny design oraz ciekawe wykończenia sprawiają że słuchawki  przykuwają wzrok i zawsze wyglądają elegancko. Model dostępny jest w kolorach białym, czarnym oraz czerwonym.

Dane techniczne:
Z mikrofonem: Nie
Waga: 124 g
Impedancja: 35 Ohm
Pozostałe parametry: * Typ konstrukcji: Otwarty, dynamiczny* Rozmiar przetwornika: ø 38 mm* Maks. moc: 1,000 mW* Typ kabla: Symetryczny* Typ wtyku: ø 3.5 mm stereo pokryta złotem* Waga: 124 g bez kabla
Długość przewodu: 1,5 m
Czułość: 100 dB/mW
Pasmo przenoszenia: 20 - 20,000 Hz
Połączenie: Przewodowe


{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}