MediaKing.pl

{NAV2} » Belkin Listwa 8W 6/2 2M przew. pilot CNS08frT-2M
Belkin
Belkin Listwa 8W 6/2 2M przew. pilot CNS08frT-2M
  • Belkin Listwa 8W 6/2 2M przew. pilot CNS08frT-2M
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Belkin Listwa 8W 6/2 2M przew. pilot CNS08frT-2M{MICROFORMAT_END}
cena:
156,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Listwa zasilająca 8 gniazd z ochroną przepięciową i wyłącznikiem czasowym + pilot
Opłaty za prąd to koszty stale obciążające każde przedsiębiorstwo. Na rynku dostępne sa różne technologie obniżające zużycie. Firma Belkin wprowadziła do sprzedaży listwę antyprzepięciową Conserve z wyłącznikiem czasowym. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania gniazda eliminuje ona pobór energii przez urządzenia w trybie gotowości na poziomie pojedyńczego pracownika. Nowa listwa antyprzepięciowa Conserve ma sześć gniazd wyłączanych automatycznie oraz dwa gniazda zawsze włączone do podłączania komputerów lub innych urządzeń, które muszą być zasilane w sposób ciągły. Pracownik włącza sześć przełączanych gniazd jednym naciśnięciem przycisku. Ta czynność powoduje jednocześnie uaktywnienie automatycznego zegara listwy, który odcina zasilanie po 11 godzinach. Migająca dioda w przełączniku ostrzega pracownika o zbliżającym się odcięciu zasilania. Pracę urządzeń można wtedy przedłużyć ponownym naciśnięciem przycisku. Kiedy pracownik opuszcza swoje stanowisko, w gniazdach przełączanych zasilanie zostaje odcięte, dzięki czemu eliminuje się zużycie energii w godzinach nocnych i w weekendy.
ZALETY:
Rozwiązanie idące z duchem czasu — pracownik aktywnie uczestniczy w oszczędzaniu energii bezpośrednio przy swoim stanowisku roboczym.
Rozwiązanie automatyczne — wbudowany zegar bardzo ułatwia oszczędzanie energii, bo wyłącza urządzenia automatycznie.
Urządzenie intuicyjne — opracowane z myślą o środowisku biurowym, wyposażone w tylko jeden przycisk, łatwe w instalacji i nie przeszkadzające w codziennej pracy.

Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}