MediaKing.pl

{NAV2} » Canon CanoScan Lide700F 3297B010AA
Canon
Canon CanoScan Lide700F 3297B010AA
  • Canon CanoScan Lide700F 3297B010AA
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Canon CanoScan Lide700F 3297B010AA{MICROFORMAT_END}
cena:
505,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Funkcje
Skaner LiDE z czujnikiem CIS
Innowacyjna trzykierunkowa konstrukcja
Zasilanie przez kabel USB 2.0
Skanowanie filmu z rozdzielczością 9600 x 9600 dpi
Skanowanie obiektów odbijających światło z rozdzielczością 4800 x 4800 dpi
48-bitowa głębia kolorów
Tryb automatycznego skanowania
Konfigurowalne przyciski EZ
Funkcja automatycznego usuwania zabrudzeń i zarysowań QARE
Skaner LiDE z czujnikiem CIS
Skaner LiDE z CIS zapewnia idealną kombinację skanowania z niewiarygodnie wysoką rozdzielczością i niskim zużyciem energii. Skaner LiDE 700F jest zasilany przez pojedynczy kabel USB podłączany do komputera i nie wymaga dodatkowego przewodu zasilającego, przez co jest rzeczywiście przenośny i zapewnia oszczędność miejsca.

Innowacyjna trzykierunkowa konstrukcja
Pomysłowa trzykierunkowa konstrukcja skanera LiDE 700F z wysuwaną podstawą umożliwia jego użycie w pozycji poziomej, pionowej lub stojącej, dzięki czemu będzie pasował praktycznie w każdym miejscu pracy.

Skanowanie filmu z rozdzielczością 9600 x 9600 dpi
Skanowanie filmów 35 mm z niewiarygodnie wysoką rozdzielczością 9600 x 9600 dpi jest możliwe dzięki specjalnemu modułowi do skanowania filmów (w zestawie), mocowanemu za pomocą zatrzasku. Oznacza to możliwość uzyskania ogromnych powiększeń i bardzo szczegółowych odbitek z filmu negatywowego lub pozytywowego 35 mm.

Skanowanie obiektów odbijających światło z rozdzielczością 4800 x 4800 dpi
Płaski skaner może być używany w dowolnej pozycji, zapewniając dokładne, wyraziste i ostre skanowanie obrazów i dokumentów z rozdzielczością optyczną nawet 4800 x 4800 dpi.

48-bitowe przetwarzanie materiału wejściowego
Dzięki 48-bitowemu przetwarzaniu materiału wejściowego, które pozwala zarejestrować miliardy niezależnych kolorów, można uzyskać realistyczne odwzorowanie barw, wzbogacając tym samym kolorowe skany o niesamowicie dokładną głębię i odcienie barw.

Tryb automatycznego skanowania
Jednym kliknięciem można uruchomić tryb automatycznego skanowania, który automatycznie rozpoznaje typ i format skanowanego oryginału, a następnie skanuje i zapisuje go z zastosowaniem właściwych ustawień. Obsługa za naciśnięciem jednego przycisku pozwala oszczędzać czas dzięki eliminacji konieczności czasochłonnego konfigurowania ustawień.

Konfigurowalne przyciski EZ
Cztery konfigurowalne przyciski EZ umożliwiają szybką i wygodną obsługę funkcji tworzenia plików PDF, kopiowania, skanowania i przesyłania pocztą e-mail. Możliwe jest wybranie ustawień i przypisanie ich do poszczególnych przycisków. Po zapisaniu tej konfiguracji skaner będzie działać zgodnie z oczekiwaniami użytkownika.

Funkcja usuwania zabrudzeń i zarysowań QARE
QARE jest skrótem oznaczającym technologię Quality Automatic Retouching and Enhancement, której zadanie polega na automatycznym retuszu i poprawianiu jakości skanowanych obrazów. Teraz można w prosty sposób poprawić jakość dokumentów odbijających światło i starych fotografii, a następnie wydrukować je na drukarce o jakości fotograficznej. Skaner LiDE 700F automatycznie wykrywa i usuwa zabrudzenia ze skanów w celu uzyskania doskonałych efektów końcowych, pozwalając oszczędzać czas poprzez eliminację konieczności żmudnego retuszowania po zakończeniu skanowania. Obsługiwana przez oprogramowanie ScanGear technologia QARE umożliwia osiągnięcie efektów retuszowania bez zwiększania kosztów.

Oprogramowanie w zestawie
Oprogramowanie Canon MP Navigator EX zarządza zeskanowanymi plikami: przekształca dokumenty w pliki PDF z możliwością wyszukiwania, zabezpiecza pliki hasłem i umożliwia użycie funkcji OCR w ponad 15 językach.

Dane techniczne:
Wymiary: 292 × 409 × 44 mm 
Skanowane rozmiary: A4, negatywy,
Dołączone oprogramowanie: Programy ScanGear, MP Navigator EX, ArcSoft PhotoStudio 
Interfejs: USB
Szybkość skanowania: Szybkość preskanowania: Około 9 s1 , Szybkość skanowania - kolor: 2,4 ms/linię (300 dpi), 33,5 ms/linię (4800 dpi) , Szybkość skanowania - odcienie szarości: 2,3 ms/linię (300 dpi), 11,3 ms/linię (4800 dpi) , Szybkość skanowania - czerń i biel: 2,3 ms/linię (300 dpi), 11,3 ms/linię (4800 dpi)1 , Szybkość skanowania - A4, 300dpi, kolor: Około 12 s ,
Maksymalna szerokość oryginału: 216 mm
Głębia kolorów: 48-bitowe na wejściu -> 48/24-bitowe na wyjściu 
Podajnik dokumentów (ADF): nie
Zastosowanie: tekst (OCR), zdjęcia, slajdy i negatywy,
Maksymalna długość oryginału: 297 mm
Typ skanera: płaski
Rozdzielczość optyczna:

9600 × 9600 dpi (film)
4800 × 4800 dpi (dokumenty odbijające światło)
 
Przyciski funkcyjne:

4 przyciski (PDF, COPY, PHOTO/FILM, E-MAIL) 


Informacje o producencie
W 1933 roku w Tokio dwaj cioteczni bracia: Goro Yoshida i Sabrio Uchida założyli Laboratorium Precyzyjnych Urządzeń Optycznych. Sabrio Uchida, zdając sobie sprawę z opóźnienia Japonii w stosunku do zachodnich krajów europejskich dysponujących zarówno dużym potencjałem finansowym jak i doskonałą technologią, stawia sobie szczytny cel:zaproponować własne rozwiązania techniczne, podnieść jakość wykonania lecz ceny produktów powinny pozostać przystępne. Pozyskuje dla swej koncepcji Takeshi Mitarai (ówczesnego prezesa japońskiego Czerwonego Krzyża) zakładając wraz z nim w 1937 roku Przedsiębiorstwo Optyki Precyzyjnej z kapitałem początkowym: milion jenów. Pierwotnie konkurowali oni z Leicą i Contaxem, stopniowo ulepszając technologię i zdobywając coraz szerszy rynek konsumencki. Przez pierwsze 30 lat Canon doskonalił się w rozwoju optyki. W 1937 roku wyprodukowano pierwszy japoński małoobrazkowy aparat fotograficzny 35 mm Kwanon, a w 1940 roku - pierwszy japoński aparat rentgenowski. Przełomowym momentem w historii Canona stał się rok 1950, kiedy to Takeshi Mitarai zaproszony do siedziby amerykańskiej firmy Bell & Howell wyjednuje korzystne dlań warunki wejścia w kooperację. Dzięki temu złamane zostało obowiązujące wówczas Japonię embargo. Kolejną rewelacją był pierwszy kalkulator elektroniczny (Canola 130), wyprodukowany w 1962 roku. Następnie firma zasłynęła dzięki produkcji faksów i kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. W 1970 roku wyprodukowana została pierwsza kopiarka na papier zwykły, a w 1987 - pierwsza na świecie cyfrowa kopiarka kolorowa. Od roku 1992 Canon poszerzył ofertę wprowadzanych na rynek produktów cyfrowych. Pojawiły się kolorowe kopiarki cyfrowe, aparat cyfrowy Powershot 600 i cyfrowa kamera wideo MV1. Oprócz tego wprowadzono drukarki atramentowe oferujące fotograficzną jakość wydruku oraz multimedialne projektory LCD. Canon posiada w Polsce odział, który istnieje od roku 1994 i mieści się w Warszawie.

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}