MediaKing.pl

{NAV2} » D-Link DIR-635 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 1xUSB (FTP/PrintServer)
D-Link
D-Link DIR-635 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 1xUSB (FTP/PrintServer)
  • D-Link DIR-635 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 1xUSB (FTP/PrintServer)
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}D-Link DIR-635 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 1xUSB (FTP/PrintServer){MICROFORMAT_END}
cena:
265,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Router bezprzewodowy D-Link DIR-635 serii WIRELESS N jest oparty o draft standardu 802.11n, który zapewnia znacznie wyższą prędkość transferu niż urządzenia w standardzie 802.11g. Podłącz ruter do modemu TV kablowej lub do modemu DSL i rozdziel swoje łącze internetowe na tyle komputerów, ile potrzebujesz. Dzięki połączeniu komputerów w jedną sieć możesz swobodnie i z dużą prędkością przesyłać zdjęcia, pliki, muzykę, wideo, korzystać ze wspólnej drukarki czy skanera. Specjalny silnik QoS (który gwarantuje najwyższą jakość   transmisji multimediów) zapewnia doskonałą obsługę internetowych rozmów telefonicznych (VoIP) i gier sieciowych i internetowych, likwidując opóźnienia i zapewniając stabilność transmisji.          

Wyposażony w technologię WIRELESS N  ruter apewnia doskonałe pokrycie sygnałem bezprzewodowym i eliminację "martwych stref", czyli miejsc w sieci Wi-Fi,gdzie nie dociera sygnał radiowy. Router  DIR-635 świetnie sprawdza się w kilkukondygnacyjnych domach, gdzie   potrafi zapewnić połączenie na kilku piętrach. To również propozycja dla użytkowników wymagających wysokiej wydajności transmisji danych i tych,  którzy lubią korzystać zawsze z najlepszych rozwiązań i najnowszych technologii. Dodatkowo, wyposażenie komputera (stacjonarnego lub   notebooka) w kartę WIRELESS N zapewni najwyższy komfort pracy i zabawy w   sieci bezprzewodowej.
          
Ruter DIR-635   wspiera wszystkie najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń sieci   radiowych i chroni przed nieautoryzowanym dostępem spoza sieci i z   internetu. Obsługa standardu WPA2 zapewnia szyfrowanie sygnału na   najwyższym obecnie poziomie. Dodatkowo ruter pełni też funkcję podwójnej   zapory sieciowej - firewalla (SPI oraz NAT) co chroni przed   potencjalnymi atakami z internetu.
          
DIR-635   WIRELESS N stanie się centrum Twojej sieci domowej. To najbardziej   wydajny na rynku, zwycięzca wielu niezależnych testów prowadzonych przez   prasę i serwisy internetowe w Polsce i całej Europie. To produkt roku  wybrany przez czytelników i redakcje PC World Komputer, CHIP oraz   Benchmark.pl
 
Router doskonale sprawuje sie z sieciami kablowymi, osiedlowymi jak UPC, ASTER, CHELLO i inne. Aby podlaczyc router  do Neostrady nalezy posiadac modem ADSL z wyjsciem  ethernet(rj45).
 Mozliwosc  wpisania dowolnego MAC  adresu,dzieki czemu nie ma mozliwosci  rozpoznania ile komputerów jest  podpietych do internetu!!

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}