MediaKing.pl

{NAV2} » D-Link DIR-652 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x1GB LAN
D-Link
D-Link DIR-652 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x1GB LAN
  • D-Link DIR-652 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x1GB LAN
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}D-Link DIR-652 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x1GB LAN{MICROFORMAT_END}
cena:
262,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
DIR-652
Router Gigabitowy Wireless N
Specyfikacja WLAN 802.11n dla najwyższej prędkości i zasięgu
Automatyczne nadawanie priorytetów QoS oraz inteligentny Wireless LAN Intelligent Stream Handling (WISH)
5 portów Gigabit (WAN i LAN)
Wi-Fi Protected Setup ™ (WPS) umożliwia szyfrowanie połaczenia jednym naciśnięciem przycisku na obudowie
Oszczędność energii z D-Link Green Technology ™
D-Link Click'n Connect -kreator konfiguracji w języku polskim
Bezprzewodowy router gigabitowy Wireless N DIR-652 przeznaczony jest dla użytkowników, którzy wymagają bardzo dużej wydajności sieci. Podłączając router DIR-652 do modemu kablowego lub DSL, będziesz mógł współdzielić szerokopasmowe łącze internetowe ze wszystkimi w sieci.
Szybkie połączenie 
zastosowanie standardu 802.11n zapewnia doskonałą szybkość i zasięg sieci bezprzewodowej, do szybkiego połączenia z Internetem w dowolnym miejscu w domu.
Jest on wyposażony w 4 porty Gigabit Ethernet do podłączenia wielu urządzeń przewodowych -takich jak komputery, odtwarzacze multimedialne i konsole do gier w celu szybkiego transferu plików i grania on-line bez opóźnień. Również po stronie WAN posiada szybkie połączenie Gigabit.
 
Inteligentne przydzielanie priorytetów
DIR-652 zawiera inteligentny system Quality of Service (QoS), nie tylko z Internetu, ale także w sieci bezprzewodowej. Automatycznie wykrywa typ danych, które będą przekazywane i daje pierwszeństwo w stosunku do tych mniej wrażliwych, takich jak poczta elektroniczna lub przesyłanie plików. Dostosowuje priorytety na bieżąco w celu zapewnienia jak najlepszej jakości odtwarzania mediów.
Bezpieczeństwo połączeń
DIR-652 obsługuje najnowsze bezprzewodowe standardy szyfrowania przesyłanych danych w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, czy to z wewnątrz sieci lub z Internetu. Dwie aktywne zapory (SPI oraz NAT) zapobiegają potencjalnymi atakom z Internetu, podczas gdy połączenia bezprzewodowe korzystają z bardzo silnego szyfrowania WPA2.
Z Wi-Fi Protected Setup ™ (WPS), proces tworzenia zabezpieczeń sieci bezprzewodowej jest znacznie uproszczony, dzięki czemu nie musisz zapamiętywać skomplikowanych haseł i kluczy: odbywa się to automatycznie przez naciśnięcie jednego przycisku.
Kontrola rodzicielska umożliwiają blokowanie dostępu do witryn internetowych w całości lub w pewnych porach dnia.
Łatwa konfiguracja
D-Link Click'n Connect (DCC) pozwala skonfigurować routernawet osobie bez doświadczenia technicznego. Aby zainstalować router i połączyć się z Internetem w ciągu kilku minut, wysarczy uruchomic dołączoną do zestawu płytę CD. W zaledwie kilku prostych krokach skonfigurujesz ustawienia sieci bezprzewodowej, zabezpieczenia oraz połączenie z usługodawcą internetowym.
1 Komputery tylko w systemie Windows

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}