MediaKing.pl

{NAV2} » D-Link DAP-1350 Router AP Wifi N150 1xWAN 4xLAN
D-Link
D-Link DAP-1350 Router AP Wifi N150 1xWAN 4xLAN
  • D-Link DAP-1350 Router AP Wifi N150 1xWAN 4xLAN
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}D-Link DAP-1350 Router AP Wifi N150 1xWAN 4xLAN{MICROFORMAT_END}
cena:
215,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
DAP-1350 Wireless N Travel Router to mobilny router, który umożliwia użytkownikom dostęp do Internetu w dowolnym miejscu, pozwala także rozdzielić łącze internetowe na wiele komputerów w tym samym czasie. Technologia SharePortTM pozwala użytkownikom udostępniać drukarki USB lub dane z zewnętrznych dysków USB przechowywane w lokalnej sieci. DAP-1350 można łączyć z modemami 3G firmy D-Link przez port USB, aby stworzyć w pełni mobilny punkt dostępu do Internetu.

Wireless N: szybkość transmisji bezprzewodowej do 300 Mb/s,
Trzy produkty w jednym: Router, punkt dostępowy, klient sieci bezprzewodowej
W pełni przenośny - może być zasilany z portu USB komputera w trybie klient
SharePort™ technologia pozwalająca udostępnić drukarkę USB lub pliki z dysku USB w sieci
1 LAN/WAN Fast Ethernet dla połączeń przewodowych
Rozmiar kieszonkowy "Pocket" , elegancki design
Łatwość konfiguracji z D-Link Click 'n Connect
 
Router bezprzewodowy, który podróżuje
Kompaktowy i lekki, DAP-1350 jest wystarczająco mały, aby mieć go przy sobie podczas podróży i na tyle łatwy w konfiguracji, aby w szybki i prosty sposób utworzyć potężną sieci Wi-Fi 802.11n. Z DAP-1350 w łatwy sposób udostępnisz połączenie internetowe lub po prostu podłączyć się do istniejącej sieci przewodowej na konferencji lub w pokoju hotelowym. Kompaktowy i lekki DAP-1350 jest idealnym towarzyszem we wszystkich podróżach biznesowych i osobistych.

Jedno urządzenie, trzy funkcje bezprzewodowe
D-Link DAP-1350 Wireless N Travel Router posiada funkcję multi-mode, dzięki czemu można wykorzystać go jako router bezprzewodowy 11n (stworzyć sieć Wi-Fi) lub łatwo używać go jako punkt dostępowy Wi-Fi dodać do istniejącej sieci przewodowej w celu zapewnienia połączenia bezprzewodowego -gdziekolwiek jesteś. DAP-1350 działa również jako klient sieci bezprzewodowej, co pozwala na łatwe podłączenie urządzenia (np. komputer PC lub konsoli do gier) do sieci Wi-Fi w celu zwiększenia elastyczności i wygody.


Udostępnianie połączenia internetowego 3G
Korzystając z funkcji USB SharePortTM można podłączyć zewnętrzny dysk twardy lub urządzenie wielofunkcyjne do routera przez port USB współdzielić te urządzenia w sieci. Port ten obsługuje również karty 3G firmy D-Link, więc można podłączyć router do usług telefonii komórkowej 3G aby zapewnić dostęp do Internetu także podczas podróży.


Zaawansowane zabezpieczenia sieci bezprzewodowej
DAP-1350 obsługuje najnowsze bezprzewodowe zabezpieczenia WPA/WPA2, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do naszej sieci, zarówno za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, jak i z Internetu.

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}