MediaKing.pl

{NAV2} » D-Link Karta sieciowa WiFi N300 (2.4GHz) USB 2.0 DWA-140
D-Link
D-Link Karta sieciowa WiFi N300 (2.4GHz) USB 2.0 DWA-140
  • D-Link Karta sieciowa WiFi N300 (2.4GHz) USB 2.0 DWA-140
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}D-Link Karta sieciowa WiFi N300 (2.4GHz) USB 2.0 DWA-140{MICROFORMAT_END}
cena:
91,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
DWA-140 to bezprzewodowy adapter USB w formie klucza pracujący w standardzie 802.11n (draft).

Zaawansowany układ bezprzewodowy zintegrowany ze wszechstronnym interfejsem USB 2.0, który automatycznie wykrywa i dostosowuje szybkość do panujących warunków w celu zapewnienia maksymalnej wydajności.

Wyjątkowa wydajność i elastyczność
Bezprzewodowy adapter mini USB DWA-140 to urządzenie klienckie zgodne z wersją roboczą standardu 802.11n, zapewniające wysoką wydajność w profesjonalnym środowisku sieciowym. Adapter ten jest szybszy niż karty bezprzewodowe 802.11g, a ponadto można go używać zarówno w notebookach, jak i w komputerach stacjonarnych. Jest dostarczany z kablem USB i podstawką, co umożliwia ustawienie zapewniające największą wygodę i najlepszy odbiór.

Łatwe ustanawianie i utrzymywanie połączenia
Adapter jest oparty na technologii 802.11n i zapewnia pokrycie bezprzewodowe o zasięgu nawet 5 razy większym niż karty 802.11g. Maksymalna przepustowość transmisji danych wynosi aż 300 Mb/s. Ta wydajna karta bezprzewodowa jest przeznaczona do stosowania w dużych domach oraz dla użytkowników wymagających najwydajniejszej pracy w sieci. Wydajność sieci bezprzewodowej można znacznie zwiększyć, łącząc kartę z routerem lub punktem dostępowym 802.11n. Pozwala to użytkownikom łączyć się praktycznie z każdego miejsca w domu. Adaptera można także używać w sieciach bezprzewodowych 802.11g i 802.11b, co znacznie poprawia jakość odbioru. Karta obsługuje zabezpieczenia WPA/WPA2 i szyfrowanie danych WEP, co zapobiega włamaniom i zapewnia ochronę informacji poufnych.

Łatwość instalacji i obsługi
Szybki kreator konfiguracji prowadzi użytkownika krok po kroku w jego własnym języku przez proces instalacji, co umożliwia skonfigurowanie karty bez pomocy specjalisty w dziedzinie sieci. Wraz z produktem dostarczany jest program Wireless Manager, który rejestruje najczęściej wykorzystywane sieci bezprzewodowe. Dzięki takim zaletom jak najwyższa wydajność w sieci bezprzewodowej, czułość odbioru i zabezpieczenia karta zwiększa komfort korzystania z Internetu, mobilność oraz elastyczność.

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}