MediaKing.pl

{NAV2} » Asus PCI-N10 Karta WiFi N150 PCI 2.2 1xRP-SMA
Asus
Asus PCI-N10 Karta WiFi N150 PCI 2.2 1xRP-SMA
  • Asus PCI-N10 Karta WiFi N150 PCI 2.2 1xRP-SMA
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Asus PCI-N10 Karta WiFi N150 PCI 2.2 1xRP-SMA{MICROFORMAT_END}
cena:
83,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
ASUS PCI-N10 to bezprzewodowy adapter sieci 802.111n PCI, który zapewnia doskonałą wydajność sieci w komputerach oraz serwerach. Dzięki temu adapterowi komputer stacjonarny uzyskuje możliwość bezprzewodowego łączenia się z Internetem. Bezprzewodowy adapter PCI-N10 N PCI zapewnia zwiększoną kompatybilność dzięki obsłudze standardowych, 32-bitowych złączy PCI. Większe możliwości Internetu dzięki szybszemu połączeniu bezprzewodowemu - ciesz się płynną komunikacją internetową, grami, szybkim pobieraniem plików i strumieniowaniem filmów.

Kluczowe zalety

Przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup) szybko ustanawia bezpieczne połączenie bezprzewodowe

Tryb Software AP umożliwia karcie WLAN działanie jako wirtualny punkt dostępu, łącząc notebooka lub konsolę gier z Internetem

Obsługa szyfrowania WEP, WPA i WPA2 dla zwiększenia bezpieczeństwa

Funkcje produktu

Zwiększona ochrona
Obsługuje szyfrowanie 64/128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPS.

WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Aby szybko ustanowić połączenie bezprzewodowe, zainstaluj program z dołączonej płyty CD i wciśnij przycisk WPS znajdujący się na PCI-N10, a następnie kliknij "Dalej". Naciśnij przycisk WPS na routerze, z którym chcesz się połączyć. To wszystko! Kiedy program zakończy konfigurację, połączenie bezprzewodowe jest gotowe do użycia!

Tryb Software AP
Tryb software AP pozwala karcie WLAN na działanie w roli wirtualnego punktu dostępu. Wystarczy by komputer był podłączony do sieci przewodowej za pomocą połączenia Ethernet, aby uzyskać dostęp do sieci klientowi WLAN.

Informacje o producencie
Firma Asus została założona 2 kwietnia 1990 roku przez czterech inżynierów którzy odeszli z innej znanej firmy Acer, a w tej chwili ich spółka zatrudnia już ponad 113.000 osób na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu elektronicznego takiego jak płyty główne, komputery, laptopy, monitory, tablety, serwery, karty graficzne, a nawet komórki. Zdolność produkcyjna Asusa robi wrażenie, w ciągu jednego miesiąca potrafią wytworzyć dwa miliony płyt głównych i 150.000 przenośnych komputerów. Swoje fabryki mają nie tylko w Chinach i na Tajwanie, ale także w Czechach i Meksyku. W 2007 roku Asus jako pierwszy na świecie stworzył nowy dział tanich i łatwo przenośnych laptopów o nazwie - netbooki. Pierwszy model nazywał się Asus Eee Netbook. W 2006 roku Asus stworzył nowy dział produktów Republic of Gamers, gdzie większość zysków ze sprzedaży tych produktów jest przeznaczana na gamingowy sport. Bezsprzecznie można przyznać ze produkty widoczny na Madtech.pl pod marką Asus są najwyższej jakości i posiadają wiele opatentowanych rozwiązań przez samego producenta, które codziennie mogą nam pomagać w życiu.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}