MediaKing.pl

{NAV2} » D-Link Karta sieciowa WiFi N150 USB 2.0 DWA-125
D-Link
D-Link Karta sieciowa WiFi N150 USB 2.0 DWA-125
  • D-Link Karta sieciowa WiFi N150 USB 2.0 DWA-125
  • D-Link Karta sieciowa WiFi N150 USB 2.0 DWA-125
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}D-Link Karta sieciowa WiFi N150 USB 2.0 DWA-125{MICROFORMAT_END}
cena:
67,99 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
DWA-125 Bezprzewodowy adapter USB-Stick w standardzie Wireless N 150Adapter sieciowy DWA-125 Wireless N 150 USB pozwala podłączyć laptop lub komputer biurkowy do wydajnej sieci bezprzewodowej przez wyjątkowo szybki interfejs USB 2.0. Po podłączeniu tego urządzenia można współużytkować szybkie połączenie internetowe, mając również dostęp do wspólnych dokumentów, plików muzycznych i zdjęć udostępnionych w sieci.

Dlaczego N150?
Adapter DWA-125, oparty na technologii Wireless N z jedna antena, zapewnia transmisje bezprzewodowa z przepustowoscia maksymalnie 150 Mb/s oraz wiekszy zasieg praktycznie bez zadnych martwych stref1. Jest zgodny z nowsza technologia Wireless N i z juz rozpowszechniona technologia Wireless G. Wspólpracuje równiez z routerami z certyfikatem Wi-Fi oraz z punktami dostepowymi dowolnej marki.
 
Bezpieczne polaczenie
Aby zapewnic ochrone danych i prywatnosci uzytkownika, adapter Wireless N 150 USB obsluguje szyfrowanie WEP, WPA i WPA2, umozliwiajac podlaczenie sie do bezpiecznej sieci bezprzewodowej i zapewniajac bezpieczenstwo ruchu sieciowego. Dzieki funkcji Wi-Fi Protected Setup (WPS) uzytkownik musi jedynie nacisnac przycisk, aby automatycznie utworzyc bezpieczne polaczenie bezprzewodowe z routerem, unikajac skomplikowanych ustawien.

Latwosc instalacji i podlaczania
Oferowany przez firme D-Link kreator do szybkiej instalacji (dostepny w 18 jezykach) zapewnia latwa instalacje i szybkie podlaczenie do sieci. Wraz z produktem dostarczany jest program Wireless Manager, który monitoruje wszystkie najczesciej wykorzystywane sieci bezprzewodowe.
W zestawie znajduja sie takze kabel USB i podstawka, co umozliwia ustawienie adaptera zapewniajace najwieksza wygode i najlepszy odbiór.

Najważniejsze cechy produktu:
Technologia Wireless 150: Szybkość transmisji bezprzewodowej sięgająca 150 Mb/s, większy zasięg oraz praktycznie żadnych martwych stref
Zgodny z nowszą technologią Wireless N i już rozpowszechnioną technologią Wireless G
Szybki interfejs USB 2.0
Obsługa systemu operacyjnego Windows Vista, a także systemów Windows XP/2000
Certyfikat zgodności ze specyfikacją Wi-Fi Protected Setup (WPS)
W zestawie podstawka z kablem
Kreator szybkiego konfigurowania z obsługą w 18 językach.
 

Dane techniczne:
Indeks ATC: 51200600


{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}