MediaKing.pl

{NAV2} » D-Link DPR-1040 bezprzewodowy serwer druku WiFi G 1x10/100 LAN 1xUSB (obsługa MFP/GDI)
D-Link
D-Link DPR-1040 bezprzewodowy serwer druku WiFi G 1x10/100 LAN 1xUSB (obsługa MFP/GDI)
  • D-Link DPR-1040 bezprzewodowy serwer druku WiFi G 1x10/100 LAN 1xUSB (obsługa MFP/GDI)
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}D-Link DPR-1040 bezprzewodowy serwer druku WiFi G 1x10/100 LAN 1xUSB (obsługa MFP/GDI){MICROFORMAT_END}
cena:
386,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Serwer druku USB DPR-1040 Wireless G zapewnia zgodność z funkcjami druku, faksowania i skanowania, może więc być używany z urządzeniami wielofunkcyjnymi.
Dzięki temu drukarka nie musi być związana z żadnym konkretnym komputerem i może być przenoszona w dowolne miejsce. Użytkownicy mogą faksować dokumenty bezpośrednio ze swoich komputerów, współużytkować funkcję skanowania urządzenia oraz drukować zdalnie z każdego miejsca w Internecie za pomocą jednego serwera wydruków.
Najważniejsze cechy produktu
Zgodność z szeroką gamą wielofunkcyjnych drukarek USB
Obsługa drukarek GDI
Obsługa protokołu IPP (Internet Printing Protocol) umożliwiająca drukowanie zdalne
Transmisja bezprzewodowa z szybkością do 54 Mb/s.
Bezpieczeństwo dostępu
Obsługa wielu systemów operacyjnych
Kreator D-Link Click’n Connect ułatwiający konfigurację urządzenia, z obsługą w 18 językach.
Wielofunkcyjny serwer wydruków USB DPR-1040 to niewielkie urządzenie przeznaczone dla biur domowych, szkół lub firm. Jest wyposażone w port USB, co umożliwia podłączenie do sieci drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego.
Równoczesne wykonywanie różnych funkcji
Urządzenie ma wydajny procesor, dużą pamięć, szybki port USB 2.0 oraz interfejs sieciowy o szybkości do 54 Mb/s, co zapewnia wysoką przepustowość sieci. Wielofunkcyjna drukarka podłączona do serwera wydruków DPR-1040 może równocześnie drukować, skanować i faksować, dzięki czemu urządzenie to jest wydajniejsze niż jakikolwiek programowy serwer wydruków, przy znacznie niższych kosztach.
Bezpieczeństwo dostępu i obsługa wielu systemów operacyjnych
Urządzenie DPR-1040 oferuje zabezpieczenie, które polega na tym, że administrator może skonfigurować uprawnienia dostępu użytkowników do drukarki. Obsługuje szeroką gamę systemów operacyjnych: Windows 95/98/ME/NT 4.0/2000/XP/Vista, Apple MacOS z protokołem AppleTalk, Linux, HP-UX, SunOS, Solaris, SCO Unix, IBM
AIX i NetWare 5.x native NDS.
Możliwość zdalnego drukowania
Serwer DPR-1040 obsługuje protokół IPP (Internet Printing Protocol), co umożliwia użytkownikom przesyłanie plików do swojej drukarki biurowej nawet gdy znajdują się poza miejscem pracy. Obsługiwany jest także protokół HP PLJ umożliwiający dwukierunkową komunikację z drukarką sieciową, dzięki czemu administrator sieci ma dostęp do ważnych informacji o tej drukarce.
Łatwość instalacji
Urządzenie DPR-1040 jest wyposażone w oprogramowanie D-Link Click’n Connect (DCC). Ten intuicyjny kreator jest uruchamiany bezpośrednio z dysku CD dołączonego do produktu. W kilku prostych krokach użytkownik może na podstawie wskazówek zainstalować serwer wydruków i skonfigurować podłączone drukarki (instrukcje są dostępne w 18 językach).

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}