MediaKing.pl

{NAV2} » Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m
Digitus
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m
  • Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m{MICROFORMAT_END}
cena:
67,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
LC do SC żeński
Duplex 
kolor kabla : pomarańczowy
średnica kabla: 3mm
Ethernet do 1 Gbit, fibre class OM 2
włókno 50/125 µm
Pakowane z indywidualnym raportem z testu

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}