MediaKing.pl

{NAV2} » Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m
Digitus
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m
  • Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m{MICROFORMAT_END}
cena:
69,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
DIGITUS Patch Cord optyczny, LC/ST duplex, 2m, MM 50/125
Typ: LC / ST
Wielomodowy
Duplex
I-VH 2G50/125ľ
kabel bezhalogenowy, włókno 50/125ľ
Ethernet do 1 Gbit, włókno klasy OM 2
Kolorowe końcówki
Pakowane z indywidualnym raportem z testu

{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}