MediaKing.pl

{NAV2} » Kontroler dotykowy BitFenix Recon - czarny
BitFenix
Kontroler dotykowy BitFenix Recon - czarny
  • Kontroler dotykowy BitFenix Recon - czarny
  • Kontroler dotykowy BitFenix Recon - czarny
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Kontroler dotykowy BitFenix Recon - czarny{MICROFORMAT_END}
cena:
179,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:14 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

BitFenix to marka, która na rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, w porównaniu do swoich konkurentów. Szybko jednak zdobyła potężne grono przychylnych użytkowników i na dzień dzisiejszy znajduje się pośród tych największych. MediaKing.pl prezentuje Ci pierwszy w ofercie producenta panel kontrolny BitFenix Recon.    

Kontroler BitFenix Recon ma bardzo powściągliwy design - całość zachowana została w czarnej kolorystyce z domieszką niebieskiego podświetlenia określonych pomiarów na dotykowym wyświetlaczu LED. Wykonany został z trwałego plastiku i kompatybilny jest ze slotem zewnętrznym 5,25”. Po zainstalowaniu Recon’a w swojej obudowie, na pewno nie będziesz narzekać. Abyś jednak wiedział czyja to zasługa, kontroler posiada niewielkie, jasne logo marki w lewym górnym rogu, natomiast w prawym dolnym widnieje jego nazwa “Recon”.

Obsługa kontrolera jest równie prosta, co jego wygląd. Recon może współpracować równocześnie z pięciom wentylatorami, które podłączysz za pomocą złącza 3pin. Ponadto wyposażony jest w pięć czujników temperatury. Możesz je umieścić w dowolnym miejscu w obudowie i indywidualnie monitorować efekty chłodzenia. Zasilanie panelu odbywa się za pomocą złącza 4pin Molex.

Wyświetlacz w BitFenix Recon jest bardzo czytelny. Jasne, niebieskie podświetlenie wskazuje podświetlenie, temperaturę, prędkość oraz poziom głośności wiatraka powiązanego z czujnikiem. Cała manualna regulacja odbywa się za pomocą dwóch dotykowych ikonek umieszczonych na wyświetlaczu “+” (plus) i “-” (minus). Możesz dowolnie zmieniać prędkość i dokonywać innych regulacji.

Podsumowując panel kontrolny BitFenix z dotykowym wyświetlaczem daje Ci możliwość nie tylko poprawy wyglądu Twojej obudowy, ale także zachowanie kontroli nad temperaturą. Można zarządzać nim zarówno manualnie, jak i automatycznie. 


Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 147 x 43 x 67 mm
Materiał: SofTouch Plastic
Kolor: czarny
Kolor LED (wyświetlacz): niebieski
Regulacja napięcia: 0 - 12V
Ilość kanałów; 5 (max. 10W na kanał)
Podłączenia:
- 1x USB - podłączenie z komputerem
- 1x 4pin Molex - zasilanie
- 5x 3pin - wentylatory
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie
Bitfenix to bardzo młoda marka, która w swoich szeregach ma jednak doświadczonych pracowników. Zdobywali oni swoje doświadczenie w jednej z czołowych obecnie firm produkującej między innymi obudowy, wentylatory czy chłodzenie na procesor. Ich wizja jednak znacznie wybiegała poza utarte schematy wielkiej korporacji i postanowili założyć własną wytwórnię nietypowych rozwiązań.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}