MediaKing.pl

{NAV2} » Kontroler BitFenix Hydra Pro - czarny
BitFenix
Kontroler BitFenix Hydra Pro - czarny
  • Kontroler BitFenix Hydra Pro - czarny
  • Kontroler BitFenix Hydra Pro - czarny
  • Kontroler BitFenix Hydra Pro - czarny
  • Kontroler BitFenix Hydra Pro - czarny
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Kontroler BitFenix Hydra Pro - czarny{MICROFORMAT_END}
cena:
129,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:14 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Firma BitFenix od niedawna poza obudowami komputerowymi i wentylatorami, mocno zagłębiła się w kwestię kontroli chłodzenia w komputerze PC. Mając na uwadze to, jak dużą popularnością cieszą się serie wentylatorów produkowanych przez BitFenix - Spectre i Spectre Pro, powstało kilka ciekawych modeli paneli kontrolnych, wspomagających regulację prędkości wiatraków. MediaKing.pl proponuje kolejny - Kontroler BitFenix Hydra Pro.  

Wygląd BitFenix Hydra Pro przypomina raczej urządzenie audio, niżeli kontroler wentylatorów. Design ten jest bardzo ciekawy i świetnie prezentuje się w każdej czarnej obudowie, nie tylko tego producenta. Panel wykonany został z plastiku SofTouch, który to jest bardzo wytrzymały. Nieskomplikowany design prowadzi również do nieskomplikowanej obsługi panelu. Potencjometry, które zwykle w kontrolerach występują w postaci pokręteł, w przypadku Hydra Pro są to suwaki. Jest ich pięć, ponieważ właśnie tyle wiatraków jednocześnie jest w stanie obsłużyć panel. Regulator może nawet całkowicie zatrzymać wentylatory. Jeden kanał ma wydajnośc nawet do 30W (maksymalnie 2,5A), w związku z czym za pomocą rozgałęźnika typu Y możesz podłączyć więcej niż jeden wentylator na kanał.  

Podłączenie BitFenix Hydra Pro odbywa się za pomocą złącza 4pin Molex. Panel obsługiwany jest manulanie. Wiatraki podłączysz poprzez złącze 3pin. Nierażące podświetlenie LED w kolorze niebieskim dodaje Hydrze uroku i wspomoże nawigację regulatorami. Przed zakupem zwróć jednak uwagę, iż należy wziąć pod uwagę, że potencjometry wystają z panelu i mogę kolidować z drzwiczkami obudowy.


Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 147 x 43 x 67 mm
Materiał: SofTouch Plastic
Kompatybilność: 1x slot 5,25” zewnętrzny
Kolor: czarny
Kanały: 5x 30W (max. 2,5A)
Podświetlenie: niebieski LED
Podłączenie:
- 1x 4pin Molex - zasilanie
- 5x 3pin - wentylatory
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie
Bitfenix to bardzo młoda marka, która w swoich szeregach ma jednak doświadczonych pracowników. Zdobywali oni swoje doświadczenie w jednej z czołowych obecnie firm produkującej między innymi obudowy, wentylatory czy chłodzenie na procesor. Ich wizja jednak znacznie wybiegała poza utarte schematy wielkiej korporacji i postanowili założyć własną wytwórnię nietypowych rozwiązań.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}