MediaKing.pl

{NAV2} » Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
Zalman
Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Notebook Cooler Zalman ZM-NC11 - czarny{MICROFORMAT_END}
cena:
119,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:10 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Przegrzewanie się laptopów to normalna rzecz. Nie bez powodu wcześniej i dzisiaj także komputery w większości są w standardowych obudowach ATX - tak aby właśnie zapewnić takim częściom jak procesor, karta graficzna, płyta główna, pamięci czy nawet dysk odpowiednią temperaturę. Przy obudowie jest sensowny przepływ powietrza, części mogą oddawać ciepło do stalowego materiału. Przy laptopach całe ciepło nie ma gdzie uciekać, a jak jeszcze odpalimy jakąś najnowszą gierkę to aż się prosi o zwis. Do tego jeszcze kurz lubi się osadzać w małych wentylatorach wbudowanych w notebooki, co prędzej czy później powoduje przegrzewanie się sprzętu i kończy na tym, że laptop po prostu już nie wstaje i trzeba go albo oddać na serwis albo pomyśleć o zakupie nowego.

Na szczęście w sklepie MediaKing.pl mamy coś takiego jak Notebook Coolery, które pomogą twojemu ulubionemu laptopowi oraz twoim danym przetrwać o wiele więcej lat niż zakładał producent przenośnego komputera. Zalman NC11 Czarny to jeden z najlepszych laptop coolerów na rynku, jeśli nie najlepszy w ogóle. Naprawdę ciężko znaleźć coś porównywalnie dobrego. Design mimo, że koreański, to przypomina samochody włoskich marek i na pewno doda trochę młodości twojemu komputerowi. Na takiej podstawce twój notebook po prostu będzie wyglądać o wiele lepiej i ładniej, tak samo jak ty kiedy wsiadasz do sportowego auta.

Maksymalny rozmiar laptopa, który można położyć na Zalmanie do 17" Panorama. Głośność notebook coolera wynosi od 17 do 23 dBA (poziom 20 dBA to granica słyszalności). Zalman NC11 ma wbudowany regulator prędkości, więc kiedy pracujesz lub oglądasz film, to spokojnie możesz obroty na minimum ustawić, a kiedy grasz w najnowszą strzelankę i zakładasz słuchawki to ustawiasz na wyższe obroty, aby procesor i grafika nie działały na 50%, ale dawały z siebie wszystko, a ty będziesz wtedy miał prawdziwą ilość klatek na którą pozwala twój komputer.

Dane techniczne:
- Kompatybilność: notebooki 12" - 17"
- Wymiary: 335 x 445 x 50 mm (długość x szerokość x wysokość)
- Waga: 1,15 kg
- Materiał: plastik, stal
- Porty: 2x USB 2.0
- Podłączenie: USB (kabel w zestawie)
- Ilość wentylatorów: 1
    wymiary: 220 mm
    łożysko: ślizgowe
    prędkość: 620 - 720 obr/min
    głośność: 17 - 23,5 dB
    regulacja prędkości: tak
- Kod producenta: ZM-NC11Informacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}