MediaKing.pl

{NAV2} » Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX 5.1
Asus
Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX 5.1
  • Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX 5.1
  • Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX 5.1
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX 5.1{MICROFORMAT_END}
cena:
249,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:5 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX 5.1 to ulepszona wersja PCI Express znanej karty Xonar DG 5.1. DGX jest połączeniem Dolby Headphone 5.1 HD z dźwiękiem przestrzennym oraz wbudowanym wzmacniaczem Asus GX 2,5 Gaming Audio Engine. Stanowi zupełnie nową jakość dźwięku, w wyniku której jego reprodukcja jest znacznie bardziej szczegółowa i czysta.  MediaKing.pl szczególnie poleca tę pozycję dla profesjonalnych Graczy (przede wszystkim gry FPS), dla których dźwięk jest jednocześnie bronią, dzięki której mogą osiągać cele.  

Xonar DGX przedstawia nam kilka różnych scenariuszy, w których może być wykorzystana. Dostosujesz ją do swoich indywidualnych potrzeb, ponieważ masz możliwość ustawienia trzech trybów pracy: tryb dla połączeń słuchawkowych [Voice] (na przykład w rozmowach głosowych VoIP), tryb Pro-Gaming oraz tryb Exciter, pozwalający na osiąganie wyższego zakresu dynamiki dźwięku. W ostatniej pozycji spotkasz się z intensywnymi basami oraz pełnym i czystym odwzorowaniem pola akustycznego.  

Asus umożliwia swoim entuzjastom nie tylko oglądanie filmów i granie w gry 3D, ale teraz dzięki karcie Xonar DGX będziesz mógł słyszeć w tak rozbudowanym zakresie. Nowy Xonar oferuje około 128 efektów dźwiękowych, które odtwarzane są w technologii 3D. Ponadto wbudowany, wcześniej wspomniany wzmacniacz Asus 2,5 GX jest w pełni kompatybilny z najnowszą wersją EAX.

Karta wykorzystuje złącze PCI Express. Nie jest zatem zgodna z tradycyjnymi gniazdami PCI.  

Specyfikacja techniczna:

Model: Xonar DGX 5.1
Układ dźwiękowy:  C-Media CMI8786
Podłączenie: PCI-Express
Kanały: max. 6 (5.1, 4.1, 4.0, 2.1, 2.0)
Wejścia:
- 1x panel przedni - głośnikowy
- 1x 3,5 mm (micro jack)
- Kompatybilność: Windows XP (64bot, SP2, MCE 2005) / Vista (SP1) / 7
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie
Firma Asus została założona 2 kwietnia 1990 roku przez czterech inżynierów którzy odeszli z innej znanej firmy Acer, a w tej chwili ich spółka zatrudnia już ponad 113.000 osób na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu elektronicznego takiego jak płyty główne, komputery, laptopy, monitory, tablety, serwery, karty graficzne, a nawet komórki. Zdolność produkcyjna Asusa robi wrażenie, w ciągu jednego miesiąca potrafią wytworzyć dwa miliony płyt głównych i 150.000 przenośnych komputerów. Swoje fabryki mają nie tylko w Chinach i na Tajwanie, ale także w Czechach i Meksyku. W 2007 roku Asus jako pierwszy na świecie stworzył nowy dział tanich i łatwo przenośnych laptopów o nazwie - netbooki. Pierwszy model nazywał się Asus Eee Netbook. W 2006 roku Asus stworzył nowy dział produktów Republic of Gamers, gdzie większość zysków ze sprzedaży tych produktów jest przeznaczana na gamingowy sport. Bezsprzecznie można przyznać ze produkty widoczny na Madtech.pl pod marką Asus są najwyższej jakości i posiadają wiele opatentowanych rozwiązań przez samego producenta, które codziennie mogą nam pomagać w życiu.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}