MediaKing.pl

{NAV2} » Kombinezon ORCBITE SK Gaming Overall - czarny [S]
ORCBITE
Kombinezon ORCBITE SK Gaming Overall - czarny [S]
  • Kombinezon ORCBITE SK Gaming Overall - czarny [S]
  • Kombinezon ORCBITE SK Gaming Overall - czarny [S]
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Kombinezon ORCBITE SK Gaming Overall - czarny [S]{MICROFORMAT_END}
cena:
489,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:5 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

SK Gaming jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej udanych zespołów w światowym e-sporcie. Od lat członkowie zespołu zdobywają imponującą ilość międzynarodowych nagród i widnieją na szczytach rankingów w różnych ligach. Nic zatem dziwnego, że inni Gracze chcą się utożsamiać z tą drużyną. SK Gaming nie od dzisiaj współpracuje również z najważniejszymi na świecie markami sprzętu dla Graczy. Udzielają producentom cennych wskazówek czego profesjonalny Gracz oczekuje od profesjonalnego sprzętu. Dziś MediaKing.pl prezentuje Państwu serię kombinezonów ORCBITE SK Gaming Overall, która stworzona została właśnie wspólnymi siłami członków klanu oraz szwedzkiej firmy.  

Kombinezon Orcbite SK Gaming Overall jest jednoczęściowy i niemalże całkowicie czarny. Niebieski zamek oraz drobne elementy doskonale uzupełniają całość. Ubranie wykonane w 80% z bawełny oraz 20% poliestru. Jest więc bardzo przyjazne dla skóry i przede wszystkim przepuszcza powietrze. Doskonale sprawdzi się w różnych rolach: jako piżama, strój sportowy, strój codzienny do noszenia w domu czy też jako wyjściowy garnitur na LAN party. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.  

Prezentowany kombinezon Orcbite wyposażony został w kaptur, dwie kieszenie oraz zamek błyskawiczny. Na wysokości piersi po lewej stronie umieszczono nadruk biało-niebieskiego logo SK Gaming. Ubranie dostępne jest w rozmiarach: S, M, L, XL.  

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: S
Motyw: SK Gaming
Materiał: 80% bawełna, 20% poliester
Kolor: czarny, z niebieskimi elementami
Zastosowanie: wedle uznaniaWpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}