MediaKing.pl

{NAV2} » Antec 100% Natural Spray 60 ml + ściereczka z mikrofibry
Antec
Antec 100% Natural Spray 60 ml + ściereczka z mikrofibry
  • Antec 100% Natural Spray 60 ml + ściereczka z mikrofibry
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Antec 100% Natural Spray 60 ml + ściereczka z mikrofibry{MICROFORMAT_END}
cena:
49,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:10 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Antec 100% Natural to cykl środków przeznaczonych do czyszczenia głównie monitorów oraz telewizorów, jednakże świetnie sprawdzi się również na innym sprzęcie elektronicznym. Prezentowany przez Antec.pl zestaw spray’ów w poręcznej butelce 60 ml są doskonałym rozwiązaniem do zachowania czystości ekranu.  

Wszystkie produkty z serii Antec 100% Natural, jak sama nazwa wskazuje wykonane są z naturalnych składników i są wolne od alkoholu oraz amoniaku. Mają także właściwości antystatyczne, dzięki czemu urządzenie zawsze będzie gotowe do pracy bez zbędnego czekania. 

Specyfikacja:

Zastosowanie: monitory i telewizory, ekrany i tworzywa sztuczne
Opakowanie: 1x butelka 60 ml
Akcesoria: ściereczka z mikrofibryInformacje o producencie:
Założona w 1986 roku w Kalifornii, firma Antec uznawana jest za pioniera w branży wysokiej jakości podzespołów komputerowych i akcesoriów do gier oraz modyfikacji komputerów. Antec utrzymuje pozycję lidera na rynku międzynarodowym. Jest dostawcą cichych, wydajnych i innowacyjnych produktów. Antec, to znakomite obudowy komputerowe, obudowy media center, zasilacze oraz akcesoria do chłodzenia. W 2010 roku sprzedaż produktów Antec'a na całym świecie przekroczyła 200 milionów dolarów i coraz bardziej rośnie. Swego czasu firma zabłysnęła i przyciągneła uwagę mediów i końcowych użytkowników tworząc otwartą obudowę komputerową typu Skeleton. Najlepiej sprzedającym się modelem firmy Antec jest obudowa Three Hundred, na początku skierowana dla graczy okazała się wielkim hitem eksportowym i do dzisiaj jest jedną z najlepiej sprzedających się obudów typu Midi Tower, szczególnie lubianą przez osoby i firmy składające komputery, z powodu bardzo dobrego przepływu powietrza, a przy okazji przez to dłuższej żywotności sprzętu w tej obudowie. Firma Antec produkuje także własne zestawy chłodzenia wodnego do komputerów, które nie trzeba godzinami składać i kombinować jak podłączyć, tylko wystarczy zamontować na procesor, jak zwykłe chłodzenie, podłączyć do kontaktu i gotowe. W dziale obudów i zasilaczy firmy ta jest jednym z liderów jeśli chodzi o ilość pochlebnych recenzji w sieci i zdecydowanie jako sklep Madtech.pl możemy polecić ich produkty bez mrugnięcia okiem.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}