MediaKing.pl

{NAV2} » Mysz gamingowa EpicGear MeduZa HDST
EpicGear
Mysz gamingowa EpicGear MeduZa HDST
  • Mysz gamingowa EpicGear MeduZa HDST
  • Mysz gamingowa EpicGear MeduZa HDST
  • Mysz gamingowa EpicGear MeduZa HDST
  • Mysz gamingowa EpicGear MeduZa HDST
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Mysz gamingowa EpicGear MeduZa HDST{MICROFORMAT_END}
cena:
299,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:10 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

EpicGear to jeszcze bardzo młoda marka i dopiero zaczyna budować swoją pozycję na światowym rynku. Powstała w 2011 roku i jest częścią już bardzo rozpoznawalnej firmy Golden Empire International Limited, czyli w skrócie GeIL, którą zapewne większość z nas kojarzy z produkcją pamięci. Choć EpicGear dotychczas ma niewiele produktów w swojej ofercie (głównie akcesoriów takich jak torby czy podkładki pod mysz), to sprawiły one, że marka rozwija się niesamowicie prężnie. MediaKing.pl oferuje Ci mysz gamingową EpicGear MeduZa.

Mysz EpicGear MeduZa być może niektórym wyda się klasyczna. Z wyglądu może i nie wyróżnia się specjalnie na tle konkurencji: nie posiada kosmicznych kształtów, nie rozkłada się jej na części jak klocki, nie udostępnia piętnastu kolorów podświetlenia. Ma jednak w sobie coś, czego wcześniej nie mogliśmy zaobserwować na rynku. Urządzenie zbudowane zostało w kilku technologiach, co umożliwia użytkownikowi dopasowanie jej do własnych potrzeb. Ściślej mówiąc, po pierwsze, MeduZa posiada wbudowany procesor ARM, aby móc nadążyć zarówno za myślami, jak i ruchami wykonanymi przez Twoją rękę. Ponadto udostępnia 128 KB pamięci wewnętrznej, dzięki której możesz zaprogramować makra przycisków, różne profile oraz przełączać tryby czujników. Tak! To prawda.. EpicGear MeduZa zaprojektowana została w technologi HDST (Hybrid Dual Sensor Technology), co oznacza, że posiada dwa różne czujniki: optyczny oraz laserowy. Możesz skorzystać także z opcji ich połączenia i używać ich jednocześnie.

Ponieważ MeduZa ma dość uniwersalne wymiary (73 x 122 x 43 mm) świetnie leży w ręku i pozwala na wielogodzinne, komfortowe oddawanie się grze. Wierzchnia część gryzonia pokryta została gumowanym plastikiem, dzięki któremu dłoń się z niej nie ześlizguje. Co najważniejsze ergonomiczna, synchroniczna budowa umożliwia korzystanie z myszy zarówno użytkownikom prawo- jak i leworęcznym. Łącznie MeduZa została wyposażona w siedem przycisków, z których sześć są w pełni programowalne. Siódmy przycisk stanowi jedynie przełącznik między pięcioma profilami.

Funkcja podłączenia Plug & Play sprawia, że MeduZa instaluje się praktycznie sama i możesz jej użyć, gdzie i kiedy tylko chcesz. W zestawie znajdziesz jednak płytę zawierającą oprogramowanie, dające Ci możliwość zaprogramowania ustawień i dopasowanie ich do własnych potrzeb.

Mysz gamingowa EpicGear MeduZa stanowi realne zagrożenie dla konkurencji, ponieważ z tak rozbudowanymi opcjami w równie przyjemnej cenie ciężko będzie ją przebić!

Specyfikacja techniczna:

Model: MeduZa
Technologia: HDST (Hybrid Dual Sensor Technology)
Wymiary: 73 x 122 x 43 mm
Kolor: czarno-czerwony
Przyśpieszenie: 30 G
Prędkość: 5,08 m/s
Ilość przyciksów: 7 (w tym 6 programowalnych)
Ilość sensorów: 2
Czułość: do 6000 dpi
Trzy tryby pracy:
- z czujnikiem laserowym (4 poziomy dpi konfigurowane poprzez GUI do 6000 dpi)
- z czujnikiem optycznym (400/800/1600/3200 dpi)
- z HDST (połączenie laserowego i optycznego - 4 poziomy dpi konfigurowane poprzez GUI do 4800 dpi )
Możliwość ustawienia do 5 profili
Wbudowana pamięć: 128 KB
Procesor: ARM 32-bit Cortex M3
Tryb oszczędzania energii - automatyczny
Koralik antyferrytowy
Ślizgacze teflonowe
Plug & Play
Podłączenie: USB 2.0
Rodzaj kabla: pleciony (czarno-czerwony)
Długość kabla: 2m
Kompatybilność OS: Windows XP / Vista / 7 (32-bit i 64-bit [prócz XP 64-bit])
Oprogramowanie na płycie CD
Gwarancja: 24 miesiąceWpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}