MediaKing.pl

{NAV2} » Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming
Leetgion
Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming
  • Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming
  • Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming
  • Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming
  • Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming
  • Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Mysz laserowa Leetgion Hellion Gaming{MICROFORMAT_END}
cena:
349,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:10 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Leetgion to nowa pozycja na rynku dla Graczy. Jak tłumaczy sam producent, nazwa marki składa się z dwóch członów: Leet + Legion i ma oznaczać grupę walczących elitarnych jednostek, osiągających każdy cel przed nimi postawionych. Marka Leetgion istnieje od początku 2010 roku, jednakże jej twórcy są Ci na pewno dobrze znani. To nikt inny jak konstruktorzy Thermalright, marki z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i znajdującej się na szczycie producentów światowej klasy rozwiązań chłodniczych do komputerów stacjonarnych. W związku z wieloletnim zaangażowaniem członków firmy także w świat gamingu, powstał projekt myszy laserowej Leetgion Hellion Gaming.  

Nazwa Hellion entuzjastom gier komputerowych od razu przyniesie na myśl jednostkę tak zwanych Piekielników z gry Starcraft 2, które stanowią szybkie pojazdy na czterokołowym podwoziu. Są one pozornie niewielkie, ale niesamowicie silne. Wyglądają niesamowicie elegancko i ich design jest spójny. Podobnie jest w przypadku myszy Leetgion Hellion, którą cechuje niebagatelna prezencja. Podobnie jak jego wirtualny odpowiednik gryzoń jest szybki i dokładny.

Leetgion Hellion jako pierwsza mysz na świecie mysz “mechaniczna”, w której wykorzystano mikro styki Cherry MX Blue. Dzięki nim użytkownik ma możliwość wprowadzenia bezpośrednich poleceń, jak na przykład funkcja “attack” w grze Starctaft czy Mass Effect. Co ważniejsze zwiększają także żywotność myszy do 50 milionów kliknięć! Sześć w pełni programowalnych przycisków pozwoli Graczowi uzyskać idealne dla niego ustawienia. Ponadto gryzonia wyposażono w laserowy czujnik AVAGO 9500, którego czułość osiągać może od 100 do 5000 dpi. Leetgion Hellion daje także możliwość wyboru podświetlenia LED spośród palety 16.8 miliona kolorów. Możesz ustalić jakikolwiek kolor do czterech zaprogramowanych profili.  

Mysz komunikuje się z komputerem za pomocą złącza USB.


Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 123 x 73 x 42 mm
Waga: 105 g
Sensor: AVAGO 9500 Laser
Rozdzielczość: regulowana 100 dpi - 5000 dpi
Przycisk Cherry MX Blue “Attack”
Ilość przycisków: 6 szt. (w pełni programowalne)
Zastosowanie 4 japońskich mikro-styków Omron
Możliwość zapamiętania 4 profili i ich podświetlenia
Paleta 16.8 miliona kolorów podświetlenia LED
Przełącznik On The Fly
Podłączenie: USB
Kompatybilność: Windows XP / Vista / 7
Wymagane wolne miejsce na dysku: 80MB
Gwarancja: 24 miesiąceWpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}